Akcia na projekt na stavebné povolenie, projekt vypracovaný na mieru

vydane stavebne povolenie

Plánujete výstavbu domu a nemáte ešte projekt na stavebné povolenie? Uvítali by ste projekt na stavebné povolenie zdarma v cene domu, ale nechcete alebo nemôžete hneď podpísať aj zmluvu na dom? Využite našu akciu na stavebné povolenie a začnite s prípravou projektu hneď! Projekt získate v akcii a po podpise zmluvy na dom Vám zaplatenú sumu odrátame z ceny domu. 

Prečo keramický dom?

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES EU keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho CH3E systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z hlavných výhod CERAMIC HOUSES EU keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom montovanom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, CERAMIC HOUSES EU keramické domy, vyrobené na Slovensku, sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu!

Ako výberom správnej technológie výstavby domu môžete prispieť k zdravšiemu životnému prostrediu aj Vy? Objednajte si keramický dom!

Doprajte si zdravé bývanie v nízkoenergetickom dome za najlepšie ceny na trhu

Zaujíma Vás ekologický dom, ktorý chráni Vaše zdravie, šetrí Váš rodinný rozpočet a zároveň je za najnižšiu cenu na trhu? Chcete takýto dom postaviť podľa aktuálne platnej nízkoenergetickej normy ale zatiaľ nemôžete podpísať zmluvu na dom? Využite akciu na stavebné povolenie a začnite s prípravou projektu už teraz! Naviac, cenu zaplatenú za projekt Vám následne pri podpise zmluvy na dom, odrátame z ceny domu.  Získate tak projekt na stavebné povolenie v bezkonkurenčnej cene – úplne zadarmo a zároveň si zabezpečíte najnižšiu cenu za dom na kľúč.

Steny domu vyrábame výlučne z prírodných materiálov, ktoré majú nielen výborné tepelnoizolačné vlastnosti, ale aj akumulačnú schopnosť. Vďaka tomu budete mať v dome príjemnú klímu počas celého roka a to aj bez použitia drahých zariadení na kúrenie alebo ochladzovanie.  

Akcia na stavebné povolenie platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt domu. Dom si môžete vybrať aj z online katalógu našich najobľúbenejších projektov. Projekt na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu je zahrnutý v cene domu. Ak si ale najprv objednáte len projekt na stavebné povolenie, zaplatenú sumu Vám následne pri podpise zmluvy na dom odpočítame z ceny domu! Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie. Do emailu nezabudnite uviesť heslo AKCIA PROJEKT STAVEBNÉ POVOLENIE.

Akcia na stavebné povolenie platí pre výstavbu domu na Slovensku. Cena projektu na stavebné povolenie je od 1.200 Eur v závislosti na veľkosti domu, zložitosti projektu a rozsahu dodania. Akcia na projekt na stavebné povolenie trvá do 15.8.2020. Samotná výstavba domu, nieje časovo obmedzená!

Nezmeškajte šancu postaviť nízkoenergetický dom a získajte projekt na stavebné povolenie v bezkonkurenčnej cene a bez podpisu zmluvy na dom!

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický ch – keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

obchod@ceramichouses.sk