Z čoho postaviť nový rodinný dom? Aký stavebný materiál je ten najlepší?

KERAMICKÝ MONTOVANÝ DOM V LETNEJ AKCII

Každý tretí meter zadarmo

Začínate s výstavbou? Chcete postaviť dom z tradičného, rokmi overeného kvalitného materiálu, z akého sú vyrobené klasické pálené tehly? Ale zároveň nechcete murovať a stráviť len s výstavbou stien niekoľko mesiacov? S nami postavíte kvalitne a rýchlo, a teraz ešte aj s akciou na stavebný materiál – KAŽDÝ TRETÍ METER ZADARMO.

POZOR, prvé kolo letnej akcie so zľavou 33% na holostavbu bolo vyčerpané. Stále však môžete získať zľavu až do výšky 31%!

Vaše zdravie je na prvom mieste

Jednou z hlavných predností montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES EU keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho patentovaného systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu, nízke investičné aj prevádzkové náklady. V neposlednom rade, ďalšou z  hlavných výhod našich keramických montovaných domov je aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, CERAMIC HOUSES EU keramické montované domy, vyrobené na Slovensku, sú tou správnou a najlepšou voľbou!

Nemáte ešte vydané stavebné povolenie a ani vybratý projekt? Inšpirujte sa v našom katalógu ekologických montovaných domov a objednajte si keramický montovaný dom s akciou KAŽDÝ TRETÍ METER ZADARMO!

Doprajte si zdravé bývanie za neuveriteľne krátky čas a bezkonkurenčne najlepšie ceny na trhu. Letná akcia platí na akýkoľvek rodinný dom

Podmienky letnej akcie 2024 na keramický montovaný dom

Akcia KAŽDÝ TRETÍ METER ZADARMO na prvých 8 domov bola vyčerpaná!

Akciu sme rozšírili na ďalších 8 domov so zľavou až do výšky 31% zľavou na I stupeň – HOLOSTAVBU.

Pre viac infomácií kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Akcia KAŽDÝ TRETÍ METER ZADARMO sa vzťahuje na akýkoľvek rodinný dom.

Výška zľavy záleží od konkrétnych špecifikácií projektu, rozsahu dodania a doby podpisu zmluvy. Maximálna výška zľavy je aktuálne 31% z ceny pre I stupeň štandardného rozsahu dodania a platí vždy len pre prvú cenovú ponuku. Presná špecifikácia štandardného rozsahu dodania je dostupná na vyžiadanie. POZOR, výška zľavy sa každé 2 týždne znižuje!

INFORMUJTE SA O MOŽNOSTI REZERVÁCIE AKCIE.

Akcia platí pre výstavbu na území SR, ČR, AT aj HU, v počte maximálne dva domy na kraj. Akciu môžu využiť len fyzické osoby a to jeden dom na osobu. V prípade záujmu o výstavbu vrámci developérskeho projektu, alebo väčšieho počtu domov, kontaktujte nás so žiadosťou o individuálne nacenenie. Akcia je časovo obmedzená a to do 22.8.2024.

Nezmeškajte šancu a získajte ekologický dom postavený za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie, ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro! 

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!

26. júna 2024|Kategórie: Aktuálne akcie, Magazín, Pikošky a novinky, Pýtate sa|
Go to Top