NOVÝ ROK – NOVÝ DOM
zimná akcia v plnom prúde

Radi by ste strávili leto už vo svojom novom dome? Je ten najvyšší čas začať s výstavbou, aby ste to stihli.

Jedinečná a patentovaná technológia od skupiny CERAMIC HOUSES spája tie najlepšie, rokmi overené prírodné materiály s modernou formou výstavby. Vaše nové bývanie bude zdravé, energeticky nenáročné a jeho hodnota časom stále rastie.

DOPRAJTE SI NOVÉ BÝVANIE, TERAZ SO ZĽAVOU V ZIMNEJ AKCII

  • V zimnej akcii

Trojspálňový rodinný dom - č.20 vo vianočnej ponuke

Trojspálňový rodinný dom s oddelenou dennou a nočnou časťou
Dom č. 20 – zobraziť projekt

TERAZ od 38.300 Euro

  • V zimnej akcii

Dvojspálňový bungalov pre menšie pozemky - č.15

Dvojspálňový bungalov pre menšie pozemky
Dom č.15 – zobraziť projekt

TERAZ od 24.600 Euro

Vďaka bezkonkurenčnej rýchlosti výstavby nemusíte na svoje bývanie čakať roky. Steny a strechu domu Vám vyrobíme za 3 dni a ich montáž netrvá dlhšie ako 1 deň. K domu od nás dostanete aj projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie. Steny domu vyrobíme v predstihu a po vydaní stavebného povolenia môžeme okamžite začať s výstavbou. Vďaka vysokej úrovni predprípravy a multifunkčnosti stien je následné dokončenie domu rýchlejšie a finančne menej náročné.

V lete už v novom dome

Keramické montované domy montujeme z prefabrikovaných multifunkčných stien. Výlučne prírodné materiály zaručujú tie najlepšie kvalitatívne parametre a to najpohodlnejšie bývanie. Progresívna technológia dvojzložkových stien vylepšuje parametre o vysokú pevnosť (neporovnateľne vyššiu s domami z kusového staviva), rýchlu realizáciu a bezkonkurenčnú cenu. Teraz, v ZIMNEJ AKCII, môžete získať HOLOSTAVBU AKÉHOKOĽVEK DOMU so zľavou. Čím skôr sa rozhodnete splniť si Váš sen o novom bývaní, tým nižšia bude jeho cena. Zimná akcia je obmedzená na 2 domy na každý kraj. Preto neváhajte a Váš záujem o keramický montovaný dom – to najlepšie čo stavebný trh ponúka – nám oznámte čo najskôr.

Podmienky: Akcia platí na akýkoľvek dom a počíta sa z ceny holostavby. Pri zmenách v dispozícii, výbere iného projektu, pri inom ako štandardnom rozsahu dodania alebo zazmluvnení vyššieho rozsahu dodania ako je holostavba, bude výška zľavy určená osobitne v závislosti od požadovaných podmienok. Benefit zimnej akcie je možné využiť len pri podpise zmluvy medzi 1.1.2024 a 29.2.2024, pričom platí len pre obmedzený počet zmlúv. Informujte sa o možnosti rezervácie zimnej akcie.

Pre výpočet cenovej ponuky so zimnou akciou, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!