Stavebný veľtrh CONECO v Bratislave 2023 je úspešne za nami a my Vám ďakujeme za bohatú účasť!

CONECO 2023

Viac ako 200 tisíc návštevníkov a 851 vystavujúcich firiem z 11 krajín.  Súčasťou CONECO 2023 bol aj medzinárodný veľtrh energetickej efektívnosti RACIOENERGIA, kde ste mohli nájsť riešenia, ktoré vám pomôžu šetriť energiu (rozumne vykurovať a zabrániť únikom tepla, ako správne chladiť) a žiť udržateľne. Na úspory vo vlastnej peňaženke i na ochranu životného prostredia je však nutné myslieť už pri výstavbe. Použitím technológie výstavby keramických montovaných domov si riešenie danej problematiky uľahčíte! Keramické montované domy, ako tá najlepšia voľba pri výstavbe zdravého a úsporného bývania, presne na mieru, nemohli na najväčšej stavebnej výstavbe na Slovensku chýbať!

Stavebný veľtrh CONECO prezentuje prierez celým odvetvím stavebníctva. Pokrýva realizácie stavieb, stavebné remeslá a technológie, stavebné materiály a výrobky, stavebné konštrukcie a technické zariadenia budov. „Tohtoročné rekordné počty návštevníkov, aj doteraz uzatvorené prihlášky na budúcoročné Coneco svedčia o renesancii nášho výstavníctva,“ povedal pre agentúru SITA Andrej Ilavský z Incheby (https://kultura.sme.sk/c/1450423/coneco-racioenergia-climatherm-videlo-200-tisic-navstevnikov.html).

Záujem návštevníkov veľtrhu ako aj ciele a vízie väčšiny zúčastnených spoločností, opäť raz jednoznačne potvrdili aktuálny stav a smerovanie stavebného priemyslu.

PREFABRIKÁCIA

Kusové stavivo – bez ohľadu na jeho obmeny, vlastnosti, rozmery či parametre – je MINULOSŤOU. Stavebný priemysel a v konečnom dôsledku aj samotní spotrebitelia, si plne uvedomujú potrebu zefektívnenia procesu výstavby. Úspora energií a spotrebovaného materiálu, šetrný prístup k životnému prostrediu, či zkrátenie doby výstavby na minimum!

SPRÁVNY STAVEBNÝ MATERIÁL

Nie náhodou býva súčasťou výstavy CONECO aj výstava RACIOENERGIA.  Úsporné, inteligentné, bezpečné a zdravé bývanie je prioritou bez ohľadu na stavebnú technológiu. Keramické montované domy spĺňajú nielen podmienky prefabrikovanej výstavby a z nej plynúcich výhod. Vďaka keramickému kompozitu, ktorý tvorí hlavnú časť našich stien a je vyrobený z výlučne prírodných surovín, Vám ponúkame zdravé bývanie s neobmedzenou životnosťou.

Už nemusíte hľadať a porovnávať, ktorý montovaný dom má lepšie parametre. Existuje len jedna patentovaná technológia, ktorá ponúka dokonalé spojenie tradičného, rokmi overeného materiálu, s modernou a pokrokovou prefabrikovanou formou výstavby – KERAMICKÉ MONTOVANÉ DOMY.

Nadštandardný záujem o naše produkty nás potešil a vážime si ho. Zároveň nám potvrdil, že účasť na stavebnom veľtrhu CONECO v Bratislave má zmysel! Tešíme sa na stretnutie v Marci 2024.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!