Využite jarnú akciu a stavba ekologického domu s takmer nulovou potrebou energie bude stále výhodná!

Jarná akcia 2021

Plánujete v roku 2021 výstavbu domu? Ako bez zvýšených nákladov postavíte nový rodinný dom s takmer nulovou potrebou energie? Výnimočné vlastnosti keramického montovaného domu Vám to uľahčia a jarná akcia -25% je dôvod, prečo s výstavbou začať hneď teraz!

Vaše zdravie je na prvom mieste

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES EU keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody našej patentovanej technológie okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke investičné aj prevádzkové náklady. V neposlednom rade jednou z  hlavných výhod keramických domov je aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, CERAMIC HOUSES EU keramické domy, vyrobené na Slovensku, sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou!

Nemáte ešte vybratý projekt? Inšpirujte sa v katalógu ekologických montovaných domov a objednajte si keramický dom!

Doprajte si zdravé bývanie v ekologickom dome s takmer nulovou potrebou energie. Jarná akcia a zľava až do výšky -25% na holostavbu platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt domu. Dom si môžete vybrať aj z nášho katalógu. V cene máte vypracovanie projektu domu na mieru a projekt na stavebné povolenie! Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie. Do emailu nezabudnite uviesť heslo JARNÁ AKCIA.

Podmienky jarnej akcie na keramický montovaný dom

Akcia platí len pre obmedzené množstvo a to dva domy v každom kraji na Slovensku, pričom rozhodujúci je dátum podpisu zmluvy. Výška akcie záleží od rozsahu dodania a dispozície a architektúry domu. Maximálna zľava až do výšky 25% platí na I stupeň štandardného vyhotovenia v štádiu holostavby, teda I stupeň podľa špecifikácie rozsahu dodania našej spoločnosti. Termín ukončenia akcie je 15.4.2021. Ak ešte nemáte stavebné povolenie, vyrobený dom Vám umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby. Výroba domu je do 6 týždňov od podpisu zmluvy, samotná výstavba domu nieje časovo obmedzená. Akcia platí len pre výstavbu na území SR. Akciu môžu využiť len fyzické osoby a to jeden dom na osobu. V prípade záujmu o výstavbu vrámci developérskeho projektu, alebo väčšieho počtu domov, kontaktujte nás so žiadosťou o individuálne nacenenie.

Nezmeškajte šancu a získajte ekologický dom postavený za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro!

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

obchod@ceramichouses.sk