Letná akcia – Posledná akcia pred zvýšením cien

Letná akcia 2020

Máte pozemok a plánujete v blízkej dobe postaviť dom? Chcete postaviť dom modernou technológiou, ale z overených tradičných materiálov? Chcete postaviť dom rýchlo, za pár hodín, ale nechcete aby to bolo na úkor kvality a životnosti? Objednajte si keramický dom! Teraz máte poslednú šancu postaviť ekologický a nízkoenergetický keramický dom za výnimočnú cenu, pred jej navýšením v súvislosti s novou energetickou normou platnou od budúceho roka!

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES EU keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho CH3E systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z hlavných výhod CERAMIC HOUSES EU keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom montovanom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, CERAMIC HOUSES EU keramické domy, vyrobené na Slovensku, sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu!

Doprajte si zdravé bývanie v nízkoenergetickom a ekologickom dome za najlepšiu cenu na trhu. Letná akcia a zľava na holostavbu až do výšky -20% z cien pred navýšením platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt domu. Dom si môžete vybrať aj z nášho katalógu. V cene máte vypracovanie projektu domu na mieru a projekt na stavebné povolenie! Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie. Do emailu nezabudnite uviesť heslo LETNÁ AKCIA.

Akcia platí len pre obmedzené množstvo a to dva domy v každom kraji na Slovensku, pričom rozhodujúci je dátum podpisu zmluvy. Zľavá platí na I stupeň štandardného vyhotovenia v štádiu holostavby, teda I stupeň podľa špecifikácie rozsahu dodania našej spoločnosti. Zľava sa uplatňuje z aktuálne platnej ceny pre nízkoenergetický dom. Termín ukončenia akcie je 10.9.2020 a je obmedzený na maximálne dve zmluvy na každý kraj. Ak nemáte ešte stavebné povolenie, vyrobený dom Vám radi umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby. Výroba domu je do 6 týždňov od podpisu zmluvy, samotná výstavba domu nieje časovo obmedzená.

Nezmeškajte šancu a získajte ekologický dom postavený za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro!

Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie na 0948 641 518 alebo obchod@ceramichouses.eu

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický SW keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

obchod@ceramichouses.sk