Posledná možnosť získať nízkoenergetický dom a pri výstavbe výrazne ušetriť

Nízkoenergetický keramický dom

Máte pozemok a plánujete v blízkej dobe postaviť dom? Chcete postaviť dom modernou technológiou, ale z overených tradičných materiálov? Chcete postaviť dom rýchlo, za pár hodín, ale nechcete aby to bolo na úkor kvality a životnosti? Objednajte si keramický dom! Teraz máte poslednú šancu postaviť nízkoenergetický keramický dom v triede A1, ešte pred zvýšením ceny a zmenou štandardného rozsahu dodania v súvislosti s novou energetickou normou A0 platnou od 1.1.2021!

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES EU ekologických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho CH3E systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady bez nutnosti drahých zariadení. Vďaka výnimočným vlastnostiam použitého materiálu dosiahnete nízkoenergetickú normu už pri minimálnych vstupných nákladoch.  V neposlednom rade je jednou z hlavných výhod keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom montovanom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, CERAMIC HOUSES EU keramické domy, vyrobené na Slovensku, sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu!

Doprajte si zdravé bývanie v ekologickom dome za najlepšiu cenu na trhu. Holostavbu nízkoenergetického keramického domu Vám ponúkame so zľavou a akcia platí pre akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt domu. Dom si môžete vybrať aj z nášho katalógu. V cene máte vypracovanie projektu domu na mieru a projekt na stavebné povolenie! Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie. Do emailu nezabudnite uviesť heslo NÍZKOENERGETICKÝ DOM.

Akcia platí len na I. stupeň nášho štandardného rozsahu dodania a zľava sa uplatňuje z aktuálne platnej ceny pre nízkoenergetický dom. Výška zľavy záleží od projektu domu. Akcia na nízkoenergetický dom platí len pre zmluvy podpísane do 13.11.2020 a je obmedzená našimi výrobnými kapacitami. Ak nemáte ešte stavebné povolenie, vyrobený dom Vám umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby. Výroba domu je do 6 týždňov od podpisu zmluvy, samotná výstavba domu nie je časovo obmedzená.

Nezmeškajte šancu a získajte ekologický dom postavený za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro!

Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie na 0948 641 518 alebo obchod@ceramichouses.sk

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

obchod@ceramichouses.sk