Keramický dom – projekt mesiaca

Akcia 2020 - projekt mesiaca

Plánujete výstavbu nového domu? Vybrali ste si už projekt? Aký typ domu sa Vám páči? Projekt mesiaca od Ceramic Houses, jediného výrobcu ekologických keramických domov na Slovensku, Vás nielen inšpiruje a poteší, ale aj ušetrí Váš rozpočet!

Naša spoločnosť postaví na Slovensku každý rok desiatky nových domov. Každý dom je pritom jedinečný, každý dom odzrkadľuje jedinečnosť a túžby našich klientov. Keďže výstavba domu je pre väčšinu z Vás tou najväčšou investíciou v živote, na jeho dispozícií Vám obzvlášť záleží. S nadšením vyberiete projektu domu a upravujete ho, až kým nebude spĺňať Vašu predstavu o ideálnom bývaní. Hľadáte stavebnú spoločnosť, ktorá Vám postaví dom podľa Vašich snov? Hľadáte stavebnú technológiu, ktorá Vás nebude obmedzovať a nútiť k typizácii?  S Ceramic Houses keramickým domom sa sami rozhodnete o rozsahu objednávky, aj o tom ako Váš dom bude vyzerať a akú bude mať vnútornú dispozíciu!

Flexibilita je na prvom mieste

Vypracovanie projektu na mieru u mnoho klientov začína inšpiráciou v našom online katalógu. V projektoch sa po konzultácii s projekčným oddelením zapracujú Vaše požiadavky a dom ide do výroby. Práve preto sme sa v roku 2019 rozhodli každý mesiac do nášho online katalógu doplniť nový projekt domu. Každý nový projekt si môžete 1 mesiac objednať v akcii s 30% zľavou na holostavbu! Máte nápad a chcete aby Váš projekt bol zaradený do nášho katalógu? Chcete aby sa projektom mesiaca stal Váš projekt domu? Vaše návrhy nám posielajte na marketing@ceramichouses.sk. Akcia na holostavbu bude platiť na každý nový projekt, aj keď ho navrhnete Vy sami!

Ako si výberom správnej technológie výstavby domu zabepečíte maximálnu flexibilitu pri plánovaní dispozície domu? Objednajte si keramický dom!

Katalóg projektov Vás zároveň pri výbere projektu domu obmedzovať nebude. Pôdorys akéhokoľvek projektu Vám prispôsobíme, alebo ak vhodný projekt nenájdete, vypracujeme Vám projekt domu na mieru. Technológia výstavby domov z keramického kompozitu je na trhu najnovšou alternatívou a pri projektovaní domu klientov neobmedzuje. Poskytuje širokú škálu možností, ako vytvoriť pre Vás ideálny priestor na bývanie. Maximálna voľnosť pri navrhovaní, kedy si budúci majitelia sami prispôsobia vnútornú dispozíciu miestností domu, je jedna z hlavných výhod koncepcie Ceramic Houses keramických domov. Samotná tvorba domu je vďaka inovatívnej technológii prakticky neobmedzená. Realizácia stien domu je následne prenášaná do závodu, čím sa dosiahne nielen úspora času a nezávislosť na vonkajších poveternostných podmienkach počas výstavby, ale v prvom rade  zhotoviteľ domov eliminuje chybovosť. Naviac výrobca dokáže rešpektovať tie najnáročnejšie požiadavky na tvar, rozmery priestorov, zaujímavé pohľadové detaily tak, aby sa naplnili túžby a predstavy budúceho vlastníka. Viac o flexibilite pri plánovaní dispozície nájdete v našom článku Projekt montovaného keramického domu na mieru.

Rozsah dodanie je taktiež maximálne flexibilný

Keramický montovaný dom si môžete objednať vo Vami zvolenom rozsahu dodania, ktorý je taktiež maximálne flexibilný. Ponúkame štandardný rozsah dodania, ktorý si môžete upraviť a skombinovať podľa Vašich možností a predstavy. Cenovú ponuku a projekt domu Vám naše obchodné oddelenie vypracuje na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Nechajte sa inšpirovať projektom mesiaca a získajte montovaný keramický dom so zľavou

Úpravy v dispozícii a poradenstvo s projektovým oddelením máte v cene domu. Vďaka technológii CH3E a modernému prístupu našich zamestnancov je výroba a výstavba Ceramic Houses montovaného keramického domu maximálne flexibilná. Neobmedzujte sa viac  návrhom domu ani objednaným rozsahom dodania. Môžete si vybrať akýkoľvek projekt domu a my Vám ho upravíme podľa Vašich predstáv. Ak ste projekt podľa Vašich predstáv nenašli, vypracujeme Vám projekt domu na mieru aj podľa nákresu ceruzkou na papieri.

Tento nový štýl výstavby je odpoveďou na dlhodobo hľadané kvalitné, ekonomické a zdravé bývanie s maximálnou flexibilitou pri jeho plánovaní a realizovaní.

Kedže náš systém výstavby nenúti k typizácii a naši klienti maju pri výbere a úprave projektu maximálnu flexibilitu, radi si vypočujeme aj Vašu predstavu o ideálnom bývaní. Pošlite nám Vás návrh alebo si dohodnite osobné stretnutie na 0948 641 518. Možno práve ten Váš bude novým domom v našom online katalógu!

Projekt mesiaca Január 2020 je Dom č.24
Projekt mesiaca Február 2020 je Dom č.23
V mesiaci marec 2020 využite Jarnú akciu na dom podľa vlastného výberu

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

obchod@ceramichouses.sk