Projekt mesiaca

projekt mesiaca magazin

Plánujete výstavbu nového domu? Vybrali ste si už projekt? Aký typ domu sa Vám páči? Projekt mesiaca Vás nielen inšpiruje a poteší, ale aj ušetrí Váš rozpočet!

Spoločnosť Silicate World postaví na Slovensku každý rok desiatky nových domov. Každý dom je pritom jedinečný, každý dom odzrkadľuje jedinečnosť a túžby našich klientov. Keďže výstavba domu je pre väčšinu z Vás tou najväčšou investíciou v živote, na jeho dispozícií Vám obzvlášť záleží. S nadšením vyberiete projektu domu a upravujete ho, až kým nebude spĺňať Vašu predstavu o ideálnom bývaní. Hľadáte stavebnú spoločnosť, ktorá Vám postaví dom podľa Vašich snov? Hľadáte stavebnú technológiu, ktorá Vás nebude obmedzovať a nútiť k typizácii? So Silicate World keramickým domom sa sami rozhodnete o rozsahu objednávky, aj o tom ako Váš dom bude vyzerať a akú bude mať vnútornú dispozíciu!

Vypracovanie projektu na mieru u mnoho klientov začína inšpiráciou v našom online katalógu. V projektoch sa po konzultácii s projekčným oddelením zapracujú Vaše požiadavky a dom ide do výroby. Práve preto sme sa v roku 2019 rozhodli každý mesiac do nášho online katalógu doplniť nový projekt domu. Každý nový projekt si môžete 1 mesiac objednať v akcii s 30% zľavou na holostavbu! Máte nápad a chcete aby Váš projekt bol zaradený do nášho katalógu? Chcete aby sa projektom mesiaca stal Váš projekt domu? Vaše návrhy nám posielajte na marketing@ceramichouses.eu. Akcia na holostavbu bude platiť na každý nový projekt, aj keď ho navrhnete Vy sami!

Katalóg projektov Vás zároveň pri výbere projektu domu obmedzovať nebude. Pôdorys akéhokoľvek projektu Vám prispôsobíme, alebo ak vhodný projekt nenájdete, vypracujeme Vám projekt domu na mieru. Technológia výstavby domov z keramického kompozitu je na trhu najnovšou alternatívou a pri projektovaní domu klientov neobmedzuje. Poskytuje širokú škálu možností, ako vytvoriť pre Vás ideálny priestor na bývanie. Maximálna voľnosť pri navrhovaní, kedy si budúci majitelia sami prispôsobia vnútornú dispozíciu miestností domu, je jedna z hlavných výhod koncepcie Silicate World keramických domov. Samotná tvorba domu je vďaka inovatívnej technológii prakticky neobmedzená. Realizácia stien domu je následne prenášaná do závodu, čím sa dosiahne nielen úspora času a nezávislosť na vonkajších poveternostných podmienkach počas výstavby, ale v prvom rade  zhotoviteľ domov eliminuje chybovosti. Naviac výrobca dokáže rešpektovať tie najnáročnejšie požiadavky na tvar, rozmery priestorov, zaujímavé pohľadové detaily tak, aby sa naplnili túžby a predstavy budúceho vlastníka. Viac o flexibilite pri plánovaní dispozície nájdete na https://www.ceramichouses.sk/projekt-domu-na-mieru/

Silicate World keramický dom si môžete objednať vo Vami zvolenom rozsahu dodania, ktorý je taktiež maximálne flexibilný. Cenovú ponuku a projekt domu Vám naše obchodné oddelenie vypracuje na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Úpravy v dispozícii a poradenstvo s projektovým oddelením máte v cene domu. Vďaka technológii SW3E a modernému prístupu našich zamestnancov je výroba a výstavba Silicate World keramického domu maximálne flexibilná. Neobmedzujte sa viac  návrhom domu ani objednaným rozsahom dodania. Môžete si vybrať akýkoľvek projekt domu a my Vám ho upravíme podľa Vašich predstáv. Ak ste projekt podľa Vašich predstáv nenašli, vypracujeme Vám projekt domu na mieru aj podľa nákresu ceruzkou na papieri. Tento nový štýl výstavby je odpoveďou na dlhodobo hľadané kvalitné, ekonomické a zdravé bývanie s maximálnou flexibilitou pri jeho plánovaní a realizovaní.

Kedže náš systém výstavby nenúti k typizácii a naši klienti maju pri výbere a úprave projektu maximálnu flexibilitu, radi si vypočujeme aj Vašu predstavu o ideálnom bývaní. Pošlite nám Vás návrh na obchod@silicateworld.eu alebo si dohodnite osobné stretnutie na 0948 641 518. Možno práve ten Váš bude novým domov v našom online katalógu!

Projekt mesiaca január je Dom č.26
Projekt mesiaca február je Dom č.54
Projekt mesiaca apríl je Dom č.44