Vydané stavebné povolenie a výstavba domu hneď

vydane stavebne povolenie

Máte vydané stavebné povolenie a hľadáte stavebnú spoločnosť s ktorou postavíte dom rýchlo, kvalitne a za bezkonkurenčnú cenu? Chcete dom, ktorý ochráni Vaše zdravie a udrží prevádzkové náklady na minime? Len s CERAMIC HOUSES EU získate ekologický keramický dom s výnimočnými vlastnosťami a za najlepšiu cenu na trhu!

CERAMIC HOUSES EU Keramický montovaný dom Vám postavíme za pár hodín a teraz ešte aj ušetríte na holostavbe!

Základom rýchlej a kvalitnej výstavby je progresívna technológia keramického kompozitu. Práve tá sa používa na výstavbu novej generácie montovaných domov. Nie je to pritom žiadna novinka na trhu. Jeden z hlavných komponentov keramických domov sa vyrába už od roku 1913 a keramické domy sú už dlhšiu dobu známe v krajinách západnej Európy. Keďže výhody keramických domov sú oproti iným technológiám výstavby značné, sú stále viac a viac vyhľadávané. Ide o technológiu, ktorá si svoje miesto nájde nielen pri výstavbe rodinných domov, ale aj pri domoch bytových, administratívnych, či sociálnych.

Ako výberom správnej technológie výstavby domu môžete ušetriť? Objednajte si keramický montovaný dom so zľavou na holostavbu! Pošlite nám Váš projekt a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Bezkonkurenčná rýchlosť výstavby

Vďaka inovatívnej technológii dokážeme postaviť holostavbu bungalovu už za tri dni! Jeden stavebný dielec sa u nás rovná jednej stene. Steny domu Vám vyrobíme vo výrobnej hale, ktoré sú pod prísnou technologickou kontrolou, čo zaručuje vysokú kvalitu každého prvku. Do dvoch týždňov od výroby Vám dom vyvezieme na pozemok, kde ho aj v priebehu pár hodín zmontujeme.

Keramický montovaný dom a jeho ďalšie výhody

Keramický dom Vám postavíme nielen za bezkonkurenčne rýchlu dobu, ale ešte aj vo vyššej kvalite, akú očakávate od klasických murovaných stavieb alebo iných typov montovaných stavieb. V stenách už máte zabudovanú predprípravu na rozvody elektroinštalácie a rozvody vody, čo Vám ušetrí ďalší čas pri dokončovaní interiéru domu. Dom vyrobíme podľa Vašej projektovej dokumentácie a vďaka užším stenám získate niekoľko metrov štvorcových úžitkovej plochy naviac. Naopak, ak Vám úžitková plocha podľa projektu postačuje, získate väčší priestor pre Vaše aktivity okolo domu a ešte aj ušetríte pri výstavbe!

Zdravie na prvom mieste

Medzi hlavné výhody nášho montovaného keramického domu a patentovaného systému výstavby okrem rýchlej realizácie patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z  hlavných výhod CERAMIC HOUSES EU keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom montovanom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny.

Keramický montovaný dom Vám ponúka najrýchlejšiu formu výstavby bez obmedzenia životnosti a kvalitatívnych vlastností stavby. 

Akciová cenová ponuka na dom postavený za pár dní!

Ak máte vydané stavebné povolenie, pošlite nám Váš projekt pre výpočet nezáväznej cenovej ponuky na obchod@ceramichouses.sk. Rozsah dodania je maximálne flexibilný a záleží len na Vašich požiadavkách.

Ak ešte nemáte vydané stavebné povolenie, prípadne nemáte ešte ani projekt na stavebné povolenie, kontaktujte nás. Spolu vypracujeme dispozíciu podľa Vašich predstáv a projekt na stavebné povolenie máte od nás v cene domu.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!