Máte už vydané stavebné povolenie, ale ešte ste nekúpili stavebný materiál?

S nami v lete postavíte KAŽDÝ TRETÍ METER ZADARMO!

Každý tretí meter zadarmo

Máte už vydané stavebné povolenie a začínate s výstavbou? Aký stavebný materiál uprednostňujete? Tradičný, rokmi overený materiál ako sú pálené tehly, alebo radšej modernú formu montovanej, prefabrikovanej výstavby? S nami postavíte kvalitne a rýchlo, a teraz ešte aj s akciou na stavebný materiál – KAŽDÝ TRETÍ METER ZADARMO.

Vaše zdravie je na prvom mieste

Jednou z hlavných predností montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES EU keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho patentovaného systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu, nízke investičné aj prevádzkové náklady. V neposlednom rade, ďalšou z  hlavných výhod našich keramických montovaných domov je aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, CERAMIC HOUSES EU keramické montované domy, vyrobené na Slovensku, sú tou správnou a najlepšou voľbou!

Nemáte ešte vydané stavebné povolenie a ani vybratý projekt? Inšpirujte sa v našom katalógu ekologických montovaných domov a objednajte si keramický montovaný dom s akciou KAŽDÝ TRETÍ METER ZADARMO!

Doprajte si zdravé bývanie za neuveriteľne krátky čas a bezkonkurenčne najlepšie ceny na trhu. Akcia KAŽDÝ TRETÍ METER ZADARMO platí na akýkoľvek rodinný dom

Podmienky letnej akcie 2024 na keramický montovaný dom

Akcia KAŽDÝ TRETÍ METER ZADARMO sa vzťahuje na domy s vydaným stavebným povolením.

INFORMUJTE SA O MOŽNOSTI REZERVÁCIE AKCIE

Akcia platí na domy s vydaným stavebným povolením s použitím akejkoľvej stavebnej technológie, pričom technológia prefabrikovanej výstavby z keramického kompozitu bude uprednostnená. Výška zľavy záleží od konkrétnych špecifikácií projektu, typu použitej technológie ako aj samotného charakteru projetu. Maximálna výška zľavy je 33% z aktuálnej ceny pre I stupeň štandardného rozsahu dodania. Presná špecifikácia štandardného rozsahu dodania je dostupná na vyžiadanie.

Výstavba domu je časovo obmedzená do 30 dní od podpisu zmluvy. Akcia platí pre výstavbu na území SR, ČR, AT aj HU, v počte maximálne dva domy na kraj. Akciu môžu využiť len fyzické osoby a to jeden dom na osobu. V prípade záujmu o výstavbu vrámci developérskeho projektu, alebo väčšieho počtu domov, kontaktujte nás so žiadosťou o individuálne nacenenie. Akcia je časovo obmedzená a to do 22.6.2024.

Nezmeškajte šancu a získajte ekologický dom postavený za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie, ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro! 

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!