Skupina CERAMIC HOUSES EU, najväčší výrobca ľahkých prefabrikovaných domov v strednej Európe*, Vás pozýva na Stavebný veľtrh SVB 2023 v Brne

Stavebný veľtrh v Brne 2023

Príďte a navštívte nás na Stavebnom veľtrhu v Brne v dňoch 2. až 4. Marca 2023 a zistite viac o výhodách našej patentovanej technológie výstavby domov. Keramické domy, nová generácia prefabrikovaných domov, sú tým najlepším riešením nielen pre rodinné domy, ale aj pre bytové, administratívne a iné budovy.

Máme pre Vás voľnú vstupenku! Napíšte nám, prečo Vás zaujal keramický montovaný dom a prvých 20 z Vás získa voľný celodenný vstup.

Stavebný veľtrh Brno prezentuje prierez celým odvetvím stavebníctva. Pokrýva realizácie stavieb, stavebné remeslá a technológie, stavebné materiály a výrobky, stavebné konštrukcie a technické zariadenia budov. Termín konania veľtrhu na začiatku roka umožňuje získanie potrebných informácií, prehľad o novinkách a nájdenie vhodnej stavebnej spoločnosti a technológie výstavby ešte pred začatím stavebnej sezóny. Hlavnou témou veľtrhu pre rok 2023 je „Ako stavať a bývať Úsporne, Inteligentne, Bezpečne a Zdravo“.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!