Vydané stavebné povolenie a výstavba domu hneď

vydane stavebne povolenie

Máte vydané stavebné povolenie a láka Vás stavba domu hneď teraz? Chcete sa tento rok sťahovať ale bojíte sa či to stihnete? Len s Ceramic Houses postavíte dom za pár hodín. Teraz ešte aj s jesennou akciou na holostavbu. Ušetrite hneď dva krát!

SW Keramický montovaný dom Vám postavíme za pár hodín a teraz ešte aj ušetríte na holostavbe!

Základom rýchlej a kvalitnej výstavby je progresívna technológia keramického kompozitu. Práve tá sa používa na výstavbu novej generácie montovaných domov. Nie je to pritom žiadna novinka na trhu. Jeden z hlavných komponentov keramických domov sa vyrába už od roku 1913 a keramické domy sú už dlhšiu dobu známe v krajinách západnej Európy. Keďže výhody keramických domov sú oproti iným technológiám výstavby značné, je stále viac a viac preferovaná. Ide o technológiu, ktorá si svoje miesto nájde nielen pri výstavbe rodinných domov, ale aj pri domoch bytových, administratívnych, či sociálnych.

Ako výberom správnej technológie výstavby domu môžete ušetriť? Objednajte si keramický montovaný dom v jesennej akcii! Pošlite nám Váš projekt a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Bezkonkurenčná rýchlosť výstavby

Vďaka inovatívnej technológii dokážeme postaviť holostavbu bungalovu už za tri dni! Jeden stavebný dielec sa u nás rovná jednej stene. Steny domu Vám vyrobíme vo výrobnej hale, ktoré sú pod prísnou technologickou kontrolou, čo zaručuje vysokú kvalitu každého prvku. Do dvoch týždňov od výroby Vám dom vyvezieme na pozemok, kde ho aj v priebehu pár hodín zmontujeme.

Vďaka výrobe stien v závode, Vám vieme dodať holostavbu bungalovu v nami ponúkanom štandarde v priebehu pár dní. V podstate sú to ľahké keramické konštrukcie, ktoré sú vyrábané ako celostenové prefabrikáty, podľa flexibilných požiadaviek projektantov a zákazníkov. V stenách máte už predprípravu pre rozvody elektra (trubky a krabice) a rozvody vody. Na stavbe nie je potrebné sekať ani búrať, čím sa dosahuje ďalšia úspora času.

Akciová cenová ponuka na dom postavený ešte tento rok!

Ak máte vydané stavebné povolenie, pošlite nám Váš projekt pre výpočet nezáväznej cenovej ponuky. Do emailu uveďte, že máte záujem o zľavu na dom s vydaným stavebným povolením. Rozsah dodania je maximálne flexibilný a záleží len na Vašich požiadavkách. Kontaktujte nás pre zaslanie rozpisu, čo všetko cena štandardne zahŕňa. A že to s tou rýchlosťou pri holostavbe myslíme naozaj vážne, Vám dáme aj do zmluvy! Ak Vám holostavbu domu nepostavíme za 4 týždne od podpisu zmluvy vrátime Vám 50% ceny domu.*

*Podmienkou pre získanie akcie 20% na holostavbu je výstavba domu ešte tento rok. Úhrada za výrobu domu je po výrobe domu, úhrada za montáž je po montáži domu. Akcia neplatí pre klientov, ktorí majú projekt na stavebné povolenie od spoločnosti Ceramic Houses. Akcia platí pre domy so zastavanou plochou väčšou ako 100 m² a výška zľavy záleží od rozsahu dodania.

Keramický montovaný dom a jeho ďalšie výhody

Váš SW keramický dom Vám teda postavíme nielen za bezkonkurenčne rýchlu dobu ale aj v kvalite, akú očakávate od klasických murovaných stavieb. V stenách už máte zabudovanú predprípravu na rozvody elektroinštalácie a rozvody vody, čo Vám ušetrí ďalší čas pri dokončovaní interiéru domu. Dom vyrobíme podľa Vašej projektovej dokumentácie a vďaka užším stenám získate niekoľko metrov štvorcových úžitkovej plochy naviac. Naopak, ak Vám úžitková plocha podľa projektu postačuje, získate väčší priestor pre Vaše aktivity okolo domu a ešte aj ušetríte pri výstavbe!

Zdravie na prvom mieste

Medzi hlavné výhody nášho montovaného keramického domu a systému výstavby okrem rýchlej realizácie patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z  hlavných výhod SW keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v SW keramickom montovanom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny.

Keramický montovaný dom Vám ponúka najrýchlejšiu formu výstavby bez obmedzenia životnosti a kvalitatívnych vlastností stavby. Každý týždeň montujeme dom v inej lokalite Slovenska a Vy si tak môžete proces výstavby pozrieť aj naživo.

Ak ešte nemáte vydané stavebné povolenie, prípadne nemáte ešte ani projekt na stavebné povolenie, ale chcete stavať ešte tento rok a viete získať povolenie v krátkej dobe, kontaktujte nás.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický SW keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

obchod@ceramichouses.sk