Výstavná akcia 2023 – ako ušetriť až 32%!

Výstavná akcia -32%

K výstave patrí výstavná akcia. Aj preto, Vám počas celej doby medzinárodného veľtrhu stavebníctva v Bratislavskej Inchebe, CONECO 2023 a najväčšej stavebnej výstavy na východnom Slovensku ABC v Prešove, ponúkame mimoriadnu výstavnú akciu -32% na tri vybrané projekty!

Vaše zdravie je na prvom mieste

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES EU keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho CH-3E systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu, nízke investičné aj prevádzkové náklady. V neposlednom rade, ďalšou z  hlavných výhod našich keramických montovaných domov je aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, CERAMIC HOUSES EU keramické domy, vyrobené na Slovensku, sú tou správnou a najlepšou voľbou!

Nemáte ešte vybratý projekt? Inšpirujte sa v katalógu ekologických montovaných domov a objednajte si keramický dom!

Doprajte si zdravé bývanie za neuveriteľne krátky čas a bezkonkurenčne najlepšie ceny na trhu. Výstavná akcia až do výšky -32% na holostavbu domu 15, 36 alebo 45.

V projektoch sú možné mierne úpravy v dispozícii aj zastavanej ploche.

Podmienky výstavnej akcie na keramický montovaný dom

Akcia platí pre zmluvy podpísané do 20.6.2023, pričom rozhodujúci je dátum podpisu zmluvy. Výška akcie záleží od rozsahu dodania a rozsahu prípadných zmien. Maximálna zľava až do výšky -32% platí na I stupeň štandardného vyhotovenia v štádiu holostavby, teda I stupeň podľa špecifikácie rozsahu dodania našej spoločnosti.

Samotná výstavba domu nieje časovo obmedzená. Akcia platí pre výstavbu na území SR, ČR, AT aj HU. Akciu môžu využiť len fyzické osoby a to jeden dom na osobu. V prípade záujmu o výstavbu vrámci developérskeho projektu, alebo väčšieho počtu domov, kontaktujte nás so žiadosťou o individuálne nacenenie.

Nezmeškajte šancu a získajte ekologický dom postavený za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie, ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro! Na výstave okrem iného, uvidíte aj reálne steny keramického domu.  Viac info o CONECO 2023 tu.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!