Plánujete výstavbu na Jar 2022? Je najvyšší čas začať s prípravou! Využite zimnú akciu, kedy sú zľavy bezkonkurenčne najvyššie.

Doprajte si zdravé bývanie vo výnimočnom dome za najlepšie ceny na trhu. Zimná akcia a zľava na holostavbu až do výšky -17 % platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu. Využite zimnú akciu, kedy sú zľavy bezkonkurenčne najvyššie a ochránite sa tak pred ďalším zdražovaním v stavebníctve.

Vaše zdravie je na prvom mieste

Doprajte si zdravé bývanie s nízkymi prevádzkovými nákladmi, v ekologickom dome vyrobenom na Slovensku. Nezmeškajte šancu získať najlepšie ceny na trhu a objednajte si dom, ktorý Vám na jar postavíme za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro! Dokončenie domu na kľúč trvá len pár týždňov.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Vašu predstavu o dome, vybrať si môžete aj z nášho katalógu. Vypracovanie projektu domu na mieru je pre našich klientov bezplatné. Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie.

Využite zimnú akciu a stavba domu na jar 2022 bude ešte výhodnejšia! Zimná akcia je najvyhľadávanejšou a najobľúbenejšou nielen vďaka najvýhodnejším cenám výroby domu, ale aj vďaka dostatočnému časovému priestoru, ktorý získate na prípravu výstavby.

Zimná akcia 2021

Zimná zľava až do výšky 17% na holostavbu platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu pri štandardnom katalógovom vyhotovení.  Podmienkou pre získanie zľavy je podpis zmluvy medzi 1.11.2021 a 30.11.2021. Zľava je obmedzená na dva domy na jeden kraj a len pre výstavbu na území Slovenska. Výška zľavy závisí od objednaného rozsahu dodania a od dispozície a architektúry domu. Výroba domu bude v období medzi 1.12.2021 a 28.02.2022.  Ak dovtedy nebudete mať vydané stavebné povolenie, vyrobený dom Vám umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby.  Samotná výstavba domu nie je časovo obmedzená. Úhrada za výrobu domu je do 7 pracovných dní odo dňa zaradenia domu do výroby. Túto akciu nie je možné kombinovať s inými ponúkanými benefitmi a akciami.

Informujte sa aj o možnosti rezervácie zimnej akcie!

Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie na 0948 641 518 alebo obchod@ceramichouses.sk.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

info@ceramic-houses.sk