Zimná akcia 2023

Chcete stavať na Jar 2023? Objednajte si dom v zimnej akcii, kedy sú zľavy bezkonkurenčne najvyššie! 

Zimná akcia je najvyhľadávanejšou a najobľúbenejšou nielen vďaka najvýhodnejším cenám výroby domu, ale aj vďaka dostatočnému časovému priestoru, ktorý získate na prípravu výstavby.

Váš dom vyrobíme za najlepšie ceny v roku a Vy získate dostatok času na vybavenie stavebného povolenia. Aj to sú výhody zimnej akcie! 

Keďže zimná akcia je jednoznačne najobľúbenejšou, tento rok ju môžete, výnimočne, využiť aj v mesiacoch Január a Február. POZOR, ZIMNÁ AKCIA so zľavou až do výšky 33% na holostavbu, z kapacitných dôvodov našich výrobných závodov, platí len na obmedzený domov! Preto nečakajte a požiadajte o návrh zmluvy čo najskôr, aby ste mali istotu, že túto akciu stihnete. Ideálne je podpísať zmluvu do konca januára.

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – keramických prefabrikovaných domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody našej patentovanej technológie, okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z hlavných výhod keramických montovaných domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v takomto dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o novom bývaní, keramické montované domy sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu!

Doprajte si zdravé bývanie v energeticky úspornom ekologickom dome vyrobenom na Slovensku. Zimná zľava až do výšky 33% na holostavbu platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu. V cene máte úpravy v dispozícii a projektovú dokumentáciu na stavebné povolenie*.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt domu, vybrať si môžete aj z nášho katalógu. Vypracovanie projektu domu na mieru je pre našich klientov bezplatné. Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie.

Nezmeškajte šancu využiť najlepšie ceny na trhu a objednajte si dom, ktorý Vám na jar postavíme za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro!

Podmienkou pre získanie zľavy je podpis zmluvy medzi 15.1.2023 a 15.3.2023 alebo do naplnenia výrobných kapacít v našich výrobných závodoch, pričom maximálny objem pre zimnú akciu je 60 domov. Výška zľavy závisí od objednaného rozsahu dodania a od projektu domu. Výroba domu bude v období medzi 25.1.2023 a 15.04.2023. Ak dovtedy nebudete mať vydané stavebné povolenie, vyrobený dom Vám umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby.  Samotná výstavba domu nieje časovo obmedzená. Akciu nieje možné kombinovať s inými akciami.

Informujte sa aj o možnosti rezervácie zimnej akcie.

Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie telefonicky na 0948 641 518 alebo emailom na obchod@ceramichouses.eu.

*Výška akcie a získanie ostatných výhod záleží od rozsahu dodania, projektu domu a lokality výstavby.