Chcete stavať na Jar 2020? Objednajte si dom v zimnej akcii, kedy sú zľavy bezkonkurenčne najvyššie! 

Stavba domu 2020 zimna akcia

Využite zimnú akciu a stavba domu na jar 2020 bude ešte výhodnejšia! Zimná akcia je najvyhľadávanejšou a najobľúbenejšou nielen vďaka najvýhodnejším cenám výroby domu, ale aj vďaka dostatočnému časovému priestoru, ktorý získate na prípravu výstavby.

Výstavba domu na jar 2020

Váš dom vyrobíme za najlepšie ceny v roku a Vy získate dostatok času na vybavenie stavebného povolenia! Aj to sú výhody zimnej akcie!

Keďže zimná akcia od CERAMIC HOUSES sa teší stále väčšiemu záujmu, tento rok ju môžete využiť opäť a to až do konca mesiaca november. Ale POZOR! ZIMNÁ AKCIA so zľavou až do výšky 30% na holostavbu pri štandardnom katalógovom vyhotovení z kapacitných dôvodov našich výrobných závodov, spôsobených mimoriadnym záujmom klientov zo zahraničia, platí len na obmedzený počet domov! V každom z ôsmich krajov Slovenska ponúkneme zimnú akciu IBA na DVA DOMY!

Nemáte ešte vybratý projekt? Inšpirujte sa v katalógu ekologických montovaných domov a objednajte si keramický dom!

Prečo keramický montovaný dom?

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho SW3E systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 2 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z hlavných výhod SW keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v SW keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, SW keramické domy sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu! Prečítajte si viac o keramických montovaných domov a ich pozitívnom vplyvu na Vaše zdravie a zdravie celej Vašej rodiny.

Podmienky zimnej akcii na keramický montovaný dom s výstavbou na jar 2020

Doprajte si zdravé bývanie v nízkoenergetickom ekologickom dome vyrobenom na Slovensku. Zimná zľava až do výšky 30% na holostavbu platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu pri štandardnom katalógovom vyhotovení. V cene máte úpravy v dispozícii a projektovú dokumentáciu na stavebné povolenie*.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Vašu predstavu o dome, vybrať si môžete aj z nášho katalógu. Vypracovanie projektu domu na mieru je pre našich klientov bezplatné. Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie.

Nezmeškajte šancu získať najlepšie ceny na trhu a objednajte si dom, ktorý Vám na jar postavíme za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro!

Podmienkou pre získanie zľavy je podpis zmluvy medzi 1.11.2019 a 30.11.2019 alebo do naplnenia výrobných kapacít v našich výrobných závodoch. Výška zľavy závisí od objednaného rozsahu dodania a od dispozície a architektúry domu. Výroba domu bude v období medzi 1.12.2019 a 28.02.2020.  Ak dovtedy nebudete mať vydané stavebné povolenie, vyrobený dom Vám umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby.  Samotná výstavba domu nie je časovo obmedzená. Úhrada za výrobu domu je do 7 pracovných dní odo dňa zaradenia domu do výroby. Túto akciu nie je možné kombinovať s inými ponúkanými benefitmi a akciami.

Informujte sa aj o možnosti rezervácie zimnej akcie!

Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie na 0948 641 518 alebo obchod@ceramichouses.sk.

*Akcia platí len pre výstavbu na území SR. Výška akcie záleží od rozsahu dodania a dispozície a architektúry domu.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický SW keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

obchod@ceramichouses.sk