O nás

Ako jediný v strednej Európe vyrábame a montujeme objekty z ľahkých keramických stenových dielcov.*

Ekologický, ekonomicky výhodný a energeticky efektívny progresívny systém nám zaručuje úspech na trhu. Výsledky našej práce možno vidieť vo viacerých krajinách EU a zámorí.

*podľa medzinárodného certifikátu EN1520

Vaša spokojnosť je v našej firme na prvom mieste

Našim záväzkom je poskytovať cenovo dostupné a vysoko kvalitné objekty. Náš tím pracuje na vysoko profesionálnej urovni, s nadšením a cieľom prekročiť očakávania našich zákaznikov. Spolupráca s odborníkmi v danom odvetví na Slovensku i zahraničí, ktoré sú tiež lídrami vo vývoji inovatívnych technológií nás oprávňuje ako zhotoviteľa, predložiť ponuku pre širokú klientelu.

Kvalitné keramické montované domy majú najlepšie certifikáty technických kvalít. V oblasti technicko-estetických kvalít, kde sa presnosť už pohybuje v milimetroch, popri tepelných a zvukovo izolačných vlastnostiach montované domy zaznamenali obrovský skok dopredu, pričom vo všetkých parametroch predbehli nielen klasické murované domy. Maximálna flexibilita pri plánovaní dispozície a rozsahu dodania robí našu ponuku bezkonkurenčnou.

spokojní zákazníci Ceramic Houses s.r.o.

Služby pre vás

CERAMIC HOUSES EU svojim klientom poskytuje komplexné riešenie od návrhu štúdie, vypracovania projektu na stavebné povolenie, výroby a výstavby holostavby až po odovzdanie domu na kľúč. Popri stavebnej činnosti a neustálom zavádzaní nových technológií, poskytujeme svojim klientom aj pomoc pri financovaní výstavby.

Okrem jednotlivých projektov pre našich klientov sa spoločnosť podieľa aj na výstavbe v developérskych akciách s vlastným financovaním takýchto projektov. Z profesionálneho hľadiska oblasť financovania dobrých projektov je pre našich partnerov prvkom finančnej stabilizácie. Vhodným vzorom je aj vznik konzorcií v rozvinutých krajinách (Ázia a Stredná Afrika), kde je pre celkovú úspešnosť náročných a rizikových projektov je nutná spolupráca s medzinárodnými inštitúciami. Pri každom projekte či už doma alebo v zahraničí vychádzame zo všeobecného princípu diverzifikácie rizík a samozrejme aj budúcich ziskov a investícií.

Realizácie keramických domov na viac ako 200 miestach po celom Slovensku

Každý rok postavíme desiatky nových zaujímavých keramických rodinných domov, bytových domov a iných budov či už pre nových alebo dlhoročných klientov. Niektoré z nich sú menej náročné, iné si naopak vyžadujú dôkladnú predprípravu a vypracovanie dispozície na mieru. Ku každému projektu však pristupujeme individuálne s ohľadom na požiadavky klienta.

Spustením nových výrobných závodov sa nám otvára možnosť, okrem výstavby individuálnych domov, ešte väčšej účasti vo veľkých projektoch pri výstavbe holostavby vo forme subdodávateľa pre developerov alebo ako hlavného investora a dodávateľa. Stovky naprojektovaných domov, desiatky vydaných stavebných povolení a ešte viac nových záujemcov sú dôkazom, že keramické domy sú tou najlepšou voľbou na trhu!

Keramický dom, bungalov od Ceramic Houses