Príďte sa pozrieť ako sa stavia keramický dom.
Traja z Vás získajú poukážku na 30% zľavu na holostavbu!

Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom a my Vás budeme o ďalších udalostiach informovať prostredníctvom emailu.

Vaše osobné údaje chránime a uchovávame len na účel, na ktorý ste ich poskytli. Nezdieľame ich s tretími stranami. Čítať zásady ochrany osobných údajov.

Jeseň. To je krásne sfarbená príroda a stále teplé slnečné lúče, ktoré potešia nás aj Vás, na dňoch otvorených dverí pri obhliadke výstavby montovaných keramických domov. Nemôžeme sa ale hnevať, ak si to počasie rozmyslí, a pripraví pre nás typický sychravý a upršaný jesenný deň. Nakoľko flexibilne reagujeme na poveternostné podmienky, oficiálne termíny pre dni otvorených dverí sa môžu zmeniť. Radi Vám ponúkneme aj individuálne obhliadky našich stavieb, vo Vašej lokalite. Pre upresnenie lokality a času nás prosím kontaktujte priamo. Tešíme sa na Vás!

  • Poruba: 5.12.2019 medzi 13.00 a 15.00 (holostavba)
    napíšte nám na obchod1@ceramichouses.sk, adresu Vám pošleme emailom

Príďte sa pozrieť, ako sa stavia a prečo je keramický dom najlepšou voľbou na trhu. Vidieť budete môcť výstavbu keramického domu alebo dom v štádiu  exteriér na kľúč. Radi uvítame všetkých záujemcov o nové bývanie, ktorí sa budú môcť presvedčiť, že ekologické bývanie môže byť aj ekonomické a energetické.

Vypracovanie cenovej ponuky:
Váš projekt / dom na mieru
E: obchod@ceramichouses.sk
T: 0948 641 518

Hlasujte!

Nahrávam hlasovanie

V akom meste chcete vidieť výstavbu?

Ďakujeme za Váš hlas.
Už ste hlasovali!
Vyberte možnosť prosím!

    Vyberte si z našich katalógových projektov