ABC výstava stavebníctva v Prešove 2024 je úspešne za nami a my Vám ďakujeme za skvelú účasť!

Vystava ABC v Presove 2024

Už 32 rokov nepretržite Vás výstava ABC stavebníctva a záhrady v Prešove inšpiruje. Prináša Vám tipy pre Váš dom aj záhradu. V roku 2024 sa tu opäť zišlo takmer 30.000 návštevníkov, aby načerpali inšpiráciu, ako stavať a žiť šetrnejšie. Šetrnejšie k sebe, okoliu, aj k životnému prostrediu. Použitím patentovanej technológie výstavby keramických montovaných domov sa nemusíte obávať negatívnych vplyvo na svoje zdravie. Aj preto, keramické montované domy, ako tá najlepšia voľba pri výstavbe zdravého a úsporného bývania, presne na mieru, nemohli na najväčšej stavebnej výstavbe na východnom Slovensku chýbať!

PREČO CERAMIC HOUSES EU?

PREFABRIKÁCIA

Kusové stavivo – bez ohľadu na jeho obmeny, vlastnosti, rozmery či parametre – je MINULOSŤOU. Stavebný priemysel a v konečnom dôsledku aj samotní spotrebitelia, si plne uvedomujú potrebu zefektívnenia procesu výstavby. Úspora energií a spotrebovaného materiálu, šetrný prístup k životnému prostrediu, či zkrátenie doby výstavby na minimum!

SPRÁVNY STAVEBNÝ MATERIÁL

Úsporné, inteligentné, bezpečné a zdravé bývanie je prioritou bez ohľadu na stavebnú technológiu. Keramické montované domy spĺňajú nielen podmienky prefabrikovanej výstavby a z nej plynúcich výhod. Vďaka keramickému kompozitu, ktorý tvorí hlavnú časť našich stien a je vyrobený z výlučne prírodných surovín, Vám ponúkame zdravé bývanie s neobmedzenou životnosťou.

Už nemusíte hľadať a porovnávať, ktorý montovaný dom má lepšie parametre. Existuje len jedna patentovaná technológia, ktorá ponúka dokonalé spojenie tradičného, rokmi overeného materiálu, s modernou a pokrokovou prefabrikovanou formou výstavby – KERAMICKÉ MONTOVANÉ DOMY.

Oproti roku 2023 ešte viac návštevníkov a veľký záujem o naše produkty nás potešil a vážime si to. Zároveň nám potvrdil, že účasť na ABC výstave stavebníctva v Prešove má zmysel! Tešíme sa na stretnutie v Apríli 2025.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!