Montovaný dom za najlepšiu cenu na trhu

Ako stavať najlacnejšie a mať ekologický dom s nízkymi prevádzkovými nákladmi?

Je viac kritérií ako porovnať, ktorý dom je pre Vás ten najlepší. Kým pre niektorých klientov je najdôležitejšia rýchlosť, pre iných je dôležitejšia flexibilita a možnosť výberu. Pre každého je však rozhodujúca konečná cena. Nikdy by sme ale nemali na úkor ceny znižovať nároky na kvalitu a zdravé bývanie v podobe ekologického domu. V stavebnom priemysle už dávno neplatí pravidlo lepšia kvalita = vyššia cena. Prečo Vám teda vieme ponúknuť ideálny dom za najlepšiu cenu na trhu?

Aká je štandardná cena za CH Keramický dom? Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Vypracovanie (projektu) domu na mieru, no stále s dôrazom na ekonomičnosť projektu

Každý Váš projekt prehodnotíme a navrhneme úpravy, ktoré by mohli mať pozitívny vplyv či už na nižšie vstupné alebo prevádzkové náklady. Dispozícia ideálneho domu musí kopírovať predstavy svojich budúcich majiteľov. Každému, aj tomu najnáročnejšiemu klientovi je však možné ponúknuť alternatívne riešenie, ktoré by pre neho znamenalo zníženie ceny výstavby domu a taktiež energetickejšie bývanie. Dom, ktorý nás mesačne stojí stovky Eur už dávno nie je v móde. CH keramické domy majú vďaka použitému materiálu vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a svojou akumulačnou schopnosťou Vám zabezpečia nízke prevádzkové náklady. Ak je dom postavený tak, aby spĺňal aj všeobecné predpoklady nízkoenergetickej stavby, Vaše nízke mesačné náklady za médiá budete platiť s radosťou.

Automatizovanie procesov a eliminácia chybovosti

Nosným programom spoločnosti Ceramic Houses je výroba prefabrikovaných prvkov rodinných domov, z ktorých sa následne zmontujú celé rodinné domy, viacbytové domy alebo aj iné nízkopodlažné multifunkčné budovy. Konštrukčný systém je pomenovaný CH3E a vo svojom názve má zakomponované 3 E (ekonomický, ekologický, energetický). Táto technológia výroby ľahkých izolačných stien pre stavebníctvo je ojedinelá a pokroková. Výrobná montáž veľkoplošných prvkov prebieha vo výrobných halách a tak všetky vyrábané stavebné komponenty sú pod prísnou technologickou kontrolou. Zaručuje sa tým vysoká kvalita každého prvku a eliminácia chybovosti. Produkty spĺňajú všetky normy EU a všetky požiadavky na ekologickú výrobu. Vďaka premyslenému spôsobu výroby, na ktorý spoločnosť disponuje celosvetovým patentom, klient aj pri takto automatizovanej výrobe má stále vysokú flexibilitu pri plánovaní dispozície domu.

Predpríprava profesií v závode a teda skrátenie času na dokončenie domu

Steny v závode sa vyrábajú už s predprípravou pre rozvody elektra a rozvody vody, čo ušetrení čas pri dokončovacích prácach. V idealnom prípade, nie je na stavbe už potrebné búrať ani sekať a práca elektrikára či vodára sa značne nielen skráti ale aj uľahčí. Obvodové steny sa na pozemok dovezú už so základným zateplením. Pre ich finálne dokončenie zo strany interiéru postačí len 3 mm tenká vrstva stierky.

Prenesenie mokrých procesov do závodu a teda nezávislosť na počasí

Keďže výroba samotných stien a teda väčšina mokrých procesov je prenesená do závodu, výstavba sa stáva menej závislá na počasí. Počet dní a počas roka, kedy je možné kvalitne a bez väčších obmedzení stavať, sa značne rozšíri. V prípade, že počas výstavby prší, vhodná pórovitosť materiálu zaručí, že stena je po niekoľkých hodinách opäť suchá.

Najrýchlejšia forma výstavby

Holostavba bungalovu je postavená už za pár dní! Netreba zabudnúť, že vďaka predpríprave rozvodov v stenách či obvodovým stenám už so základným zateplením ide o vyššie štádium a v žiadnom prípade už nie o štádium hrubej stavby.

Užšie obvodové steny a väčšia úžitková plocha

Výborné tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti použitého materiálu umožňujú pri dosiahnutí rovnakých parametrov stavať domy s užšími stenami a zmenšiť tak zastavanú plochu. Majitelia získajú väčšiu úžitkovú plochu alebo pri ponechaní rovnakej úžitkovej plochy zmenšia zastavanú. Získajú viac priestoru na život a svoje aktivity. Oproti tradičným spôsobom výstavby je získaná plocha aj viac ako 8 až 10m² (pre bungalov so zastavanou plochou 100 až 150 m²), čo je taktiež dôležité počítať do ekonomiky projektu.

Ekologická stavba šetrná k životnému prostrediu ale hlavne aj k zdraviu svojich majiteľov, to je CH Keramický dom za najlepšiu cenu na trhu

Použitie výlučne prírodných materiálov pri výrobe a výstavbe domov šetrí to najdôležitejšie čo máme, naše zdravie. Ani po rokoch používania sa Vám zo stien nebudú vylučovať škodlivé látky. Váš dom tak vďaka neobmedzenej životnosti nestratí svoju hodnotu.

V porovnaní cena a kvalita je jednoznačne CH keramický dom tou najlepšou voľbou oproti iným technológiám na trhu. Máte svoj projekt? Pošlite nám ho na nezáväzné nacenenie. Ak projekt ešte nemáte, nechajte sa inšpirovať v našom online katalógu projektov rodinných domov.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!