CERAMIC HOUSES EU, ako jediný výrobca ľahkých keramických domov v strednej Európe*, Vás pozýva na najväčší Stavebný veľtrh na Slovensku CONECO 2022

CONECO 2022

Príďte a navštívte nás na Stavebnom veľtrhu v Bratislave v dňoch 23. až 26. Marca 2022 a zistite viac o výhodách nášho ekologického, ekonomicky výhodného a energeticky úsporného systému výstavby domov. Keramické domy, nová generácia prefabrikovaných domov, sú tým najlepším riešením nielen pre rodinné domy, ale aj pre bytové, administratívne a iné budovy.

Prvým desať záujemcom pošleme voľnú vstupenku! Napíšte nám, prečo Vás zaujal keramický montovaný dom a my Vám pošleme voľný celodenný vstup.

Stavať, rekonštruovať, zariadiť interiér aj exteriér – s medzinárodným veľtrhom stavebníctva CONECO to zvládnete poľahky. Okrem bohatej ponuky, ktorá zahŕňa stavebné materiály, komponenty, nábytok a doplnky, návštevníci pravidelne oceňujú aj sprievodný program plný inšpirácie, rád, odporúčaní na aktuálne témy v segmente stavebníctva. Veľtrh sprevádzajú výstavy a sekcie venované v súčasnosti veľmi obľúbeným montovaným, pasívnym a hlavne KERAMICKÝM PREFABRIKOVÝM DOMOM.

Súčasťou CONECO 2022 bude aj medzinárodný veľtrh energetickej efektívnosti RACIOENERGIA, kde objavíte riešenia, ktoré vám pomôžu šetriť energiu. Myslite na úspory vo vlastnej peňaženke i na ochranu životného prostredia už pri výstavbe. Rozumne vykurovať a zabrániť únikom tepla, ale aj správne chladiť – poraďte sa s odborníkmi, prediskutujte všetky možnosti a žite udržateľne! Použitím technológie výstavby keramických montovaných domov si riešenie danej problematiky uľahčíte!

Viete, ktorý dom dýcha a súčasne Vám ušetrí na mesačných nákladoch, na vykurovanie i klimatizáciu? A to všetko len pri 33 cm hrubých stenách? Keramický dom od spoločnosti CERAMIC HOUSES EU nie je šetrný k Vášmu zdraviu iba z pohľadu použitia výhradne prírodného materiálu. Zabezpečí Vám aj zaslúžený odpočinok a domácu pohodu príjemnou vnútornou klímou počas celého roka. V zime do priestoru vracia teplo a v lete Vás zase ochráni pred prehriatím domu. Viac o tom, ako vynikajúci tepelno-izolačný keramický materiál ovplyvňuje nižšiu spotrebu energií, ako chráni Vaše zdravie a pritom je stále šetrný k prostrediu, nájdete v seriály 12 dôvodov prečo keramický montovaný dom, ale aj na Stavebnom veľtrhu Bratislava 2022.

Na stavebnom veľtrhu v CONECO v Bratislave nás nájdete v hale B.2, stánok 301, len pár metrov za vstupom. Tešíme sa na Vás aj s ukážkou reálnych keramických stien, malými vzorkami keramickej steny, virtuálnou prehliadkou našej stavby, rôznymi prezentíkmi a VÝSTAVNOU AKCIOU -10%!

*podľa medzinárodného certifikátu EN1520

Volajte hneď! 8:00 - 16:00

Napíšte nám teraz!