Stavebný veľtrh v Brne 2024 je úspešne za nami a my Vám ďakujeme za nadpriemerný záujem!

Stavebný veltrh Brno 2024

Viac ako 17 tisíc návštevníkov a 219 vystavujúcich firiem z 8 krajín. Tohtoročný Stavebný veľtrh Brno 2024 a Festival architektúry predstavili novinky a trendy v stavebníctve a potvrdili rastúci záujem o investície do moderného a energeticky úsporného bývania. Keramické montované domy, ako tá najlepšia voľba pri výstavbe zdravého a úsporného bývania, presne na mieru, nemohli na najdôležitejšej stavebnej výstavbe v Českej Republike chýbať!

Stavebný veľtrh Brno prezentuje prierez celým odvetvím stavebníctva. Pokrýva realizácie stavieb, stavebné remeslá a technológie, stavebné materiály a výrobky, stavebné konštrukcie a technické zariadenia budov. Ponuka zúčastnených firiem, ako aj záujem návštevníkov veľtrhu, opäť jednoznačne potvrdil aktuálny stav a smerovanie stavebného priemyslu.

PREFABRIKÁCIA

Kusové stavivo – bez ohľadu na jeho obmeny, vlastnosti, rozmery či parametre – je MINULOSŤOU. Stavebný priemysel a v konečnom dôsledku aj samotní spotrebitelia, si plne uvedomujú potrebu zefektívnenia procesu výstavby. Úspora energií a spotrebovaného materiálu, šetrný prístup k životnému prostrediu, či zkrátenie doby výstavby na minimum!

SPRÁVNY STAVEBNÝ MATERIÁL

Stavebný veľtrh v Brne v roku 2024 sprevádzala aj konferencia s podtitulom RESTART ČESKÉHO STAVEBNÍCTVA, ktorá riešila aktuálne problémy aj perspektívy odvetvia. „Organizátorom bola analytická spoločnosť CEEC Research, ktorá v úvode prezentovala mierne optimistické výsledky aktuálneho prieskumu realizovaného medzi predstaviteľmi projekčných kancelárií, stavebných firiem a developerov. Po tohtoročnom miernom poklese firmy očakávajú v budúcom roku oživenie a rast v priemere o 2,4 %. Konferencia za účasti ministra pre miestny rozvoj Ivana Bartoša a ministra dopravy Martina Kupku riešila predovšetkým očakávaný nástup novej stavebnej legislatívy a digitalizácie stavebného riadenia, ďalej adaptáciu stavebníctva na zmenu klímy alebo zavádzanie BIM. (https://www.bvv.cz/stavebni-veletrh-brno/aktuality/stavebni-veletrhy-ukazaly-budoucnost-oboru)“

Keramické montované domy dokonale reagujú na nutnosť ohľaduplnej výstavby (voči životnému prostrediu) a to už od samotnej výroby až po prevádzku domov. Taktiež zohľadňujú potreby investorov stavať ekonomicky a v čo najkratšom možnom čase (výstavba domu jeden deň). Vďaka keramickému kompozitu, ktorý tvorí hlavnú časť našich stien a je vyrobený z výlučne prírodných surovín, keramické montované garantujú zdravé, vysoko kvalitné bývanie s neobmedzenou životnosťou.

Už nemusíte hľadať a porovnávať, ktorý montovaný dom má lepšie parametre. Existuje len jedna patentovaná technológia, ktorá ponúka dokonalé spojenie tradičného, rokmi overeného materiálu, s modernou a pokrokovou prefabrikovanou formou výstavby – KERAMICKÉ MONTOVANÉ DOMY.

Nadpriemerný záujem o naše produkty nás potešil a vážime si ho. Zároveň nám potvrdil, že účasť na Stavebnom veľtrhu v Brne má zmysel! Tešíme sa na stretnutie v Marci 2025.

BVV Trade Fairs Brno – Exhibition CentreĎAKUJEME!

Osobitné VEĽKÉ POĎAKOVANIE patrí Slovenskému veľvyslanectvu v Českej republike a Trenčianskej regionálnej komore SOPK, bez ktorých by to tento rok nebolo také veľkolepé!

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!