Stavebný veľtrh CONECO v Bratislave 2024 je úspešne za nami a my Vám ďakujeme za bohatú účasť!

CONECO 2023

Oproti predošlému roku, mierne nižší počet návštevníkov bol vykompenzovaný citeľne väčším záujmom o kvalitné a moderné formy výstavby.  Záujem návštevníkov veľtrhu ako aj ciele a vízie väčšiny zúčastnených spoločností, aj ten rok jednoznačne potvrdili aktuálny stav a smerovanie stavebného priemyslu.

Kusové stavivo – bez ohľadu na jeho obmeny, vlastnosti, rozmery či parametre – je MINULOSŤOU. Stavebný priemysel a v konečnom dôsledku aj samotní spotrebitelia, si plne uvedomujú potrebu zefektívnenia procesu výstavby. Úspora energií a spotrebovaného materiálu, šetrný prístup k životnému prostrediu, či zkrátenie doby výstavby na minimum!

Prefabrikácia, ako moderný prístup k udržateľnej a ekonomickej výstavbe, je vyhľadávaná pri všetkych typoch budov od menších záhradných domov, cez bungalovy, až po viacpodlažné bytové domy. Keramické montované domy sú vďaka maximálnej flexibilite dokonalou voľbou pre akýkoľvek typ výstavby.

SPRÁVNY STAVEBNÝ MATERIÁL

Aj tento rok bol súčasťou CONECO 2024 medzinárodný veľtrh energetickej efektívnosti RACIOENERGIA, kde ste mohli nájsť riešenia, ktoré vám pomôžu šetriť energiu (rozumne vykurovať a zabrániť únikom tepla, ako správne chladiť) a žiť udržateľne. Na úspory vo vlastnej peňaženke i na ochranu životného prostredia je však nutné myslieť už pri výstavbe. Použitím technológie výstavby keramických montovaných domov si riešenie danej problematiky uľahčíte! Keramické montované domy spĺňajú nielen podmienky prefabrikovanej výstavby a z nej plynúcich výhod. Vďaka keramickému kompozitu, ktorý tvorí hlavnú časť našich stien a je vyrobený z výlučne prírodných surovín, Vám ponúkame zdravé bývanie s neobmedzenou životnosťou.

Už nemusíte hľadať a porovnávať, ktorý montovaný dom má lepšie parametre. Existuje len jedna patentovaná technológia, ktorá ponúka dokonalé spojenie tradičného, rokmi overeného materiálu, s modernou a pokrokovou prefabrikovanou formou výstavby.

Keramické montované domy, ako tá najlepšia voľba pri výstavbe zdravého a úsporného bývania, presne na mieru, nemohli na najväčšej stavebnej výstavbe na Slovensku chýbať!

Aj z dôvodu nadštandardného záujmu o keramické montované domy, nadviažeme v Marci na výstavu hneď niekoľkými Dňami otvorených dverí po celom Slovensku.

 • Podbanské: 4.4.2024 (montáž) – po dohode
 • Čadca: 8. Apríla 2024 medzi 13.00 a 15.00 (holostavba)
  Rezervujte si stretnutie na obchod3@ceramichou
 • Nové Zámky: 15 Apríla 2024 medzi 12.00 a 14.00 (holostavba)
  Rezervujte si stretnutie na obchod5@ceramichouses.eu
 • Bratislava: 22 Apríla 2024 medzi 11.00 a 13.00 (holostavba)
  Rezervujte si stretnutie na obchod5@ceramichouses.eu
 • Prešov: 2 Mája 2024 medzi 11.00 a 13.00 (holostavba)
  Rezervujte si stretnutie na obchod4@ceramichouses.eu

Počet miest je obmedzený, s rezervovaním termínu neváhajte! Ďalšie dni optvorených dverí nájdete vždy na našom webe.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!

Go to Top