Hrady a zámky Slovenska – kde nájdete keramický montovaný dom

Hrady a Zamky na Slovensku

Vedeli ste, že na Slovensku máme najväčšiu koncentráciu hradov a zámkov? Naše krásne Slovensko je svetová veľmoc v počte hradov a zámkov na na obyvateľa. Spolu máme až 180 hradov a zámkov čo je najviac na svete vzhľadom aj na našu rozholu.

Čo majú spoločné hrady a zámky na Slovensku s keramickým montovaným domov?

Keramické montované domy si pre Vás na leto 2024 pripravili kvíz! Začíname už 24.6.2024 a kvíz potrvá do konca augusta. Každý týždeň zverejíme fotografiu jedného Zámku alebo Hradu na Slovensku. Prvého, kto úhadne jeho názov a správne určí aj jeho lokalitu, odmeníme!

Chcete sa zapojiť do nášho letného kvízu? Sledujte naše sociálne siete Instagr.a.m a Facebook!

Slovensko ako svetová veľmoc v počte hradov a zámkov na obyvateľa

Keramické montované domy staviame nepretržite celý rok a po celom Slovensku. Ročne ich postavíme viac ako 120. Nieje preto ťažké, vybrať každý týždeň jeden dom, ktorý sme stavali, staviame alebo budeme v tomto roku stavať v okrese, kde sa aj vybraný zdieľaný Hrad alebo Zámok nachádza. Prvý, kto nám napíše jeho názov a lokalitu bude odmenený. Druhým odmeneným bude ten, kto nám pošle aj vlastnú fotografiu tohto Hradu alebo Zámku.

Odmena je istá

Najrýchlejší budú odmenení vonačkou do auta a znovapoužiteľnými vrchnáčikmi na plechovky. Hlavná cena – jeden z 20 tich výhercov získa na záver leta aj krásne krmítko od spoločnosti bat-man z Bardejova.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický SW keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!