Projekt keramického montovaného domu na mieru

Projekt montovaného domu na mieru

Rozmýšľate nad výstavbou domu ale nemáte ešte vybraný projekt? Vyhovuje Vám viac hotový projekt z katalógu, alebo by ste uprednostnili projekt na mieru, vypracovaný presne podľa Vašich predstáv?

V čom je individualita a jedinečnosť každej osobnosti, každého klienta, to by sa malo odzrkadliť hlavne vo výraze, ale predovšetkým aj v obsahu jeho vlastného domu. Všetci sme individuálni, jedineční, so svojím kultúrnym a spoločenským cítením, preto sa každého obydlie stáva obrazom jeho názorov na život. Zatiaľ čo jednému vyhovuje dom z katalógu s menšími, niekedy dokonca žiadnymi úpravami, iný si po večeroch rád navrhuje vlastné projekty svojho vysnívaného domu. Technológia výstavby domov z keramického kompozitu je na trhu najnovšou alternatívou a pri projektovaní domu klientov neobmedzuje. Poskytuje širokú škálu možností, ako vytvoriť pre Vás ideálny priestor na bývanie. Maximálna voľnosť pri navrhovaní, kedy si budúci majitelia sami prispôsobia vnútornú dispozíciu miestností domu, je jedna z hlavných výhod CERAMIC HOUSES EU keramických montovaných domov vyrobených výlučne na Slovensku. Samotná tvorba domu je vďaka inovatívnej technológii prakticky neobmedzená. Realizácia stien domu je následne prenášaná do závodu, čím sa dosiahne nielen úspora času a nezávislosť na vonkajších poveternostných podmienkach, ale v prvom rade sa zhotoviteľ domov vyhýba chybovosti. Naviac výrobca dokáže rešpektovať tie najnáročnejšie požiadavky na tvar, rozmery priestorov, zaujímavé pohľadové detaily tak, aby sa naplnili túžby a predstavy budúceho vlastníka.

Vypracovanie projektu domu na mieru, no stále s dôrazom na ekonomickosť projektu

Každý Váš projekt prehodnotíme a navrhneme úpravy, ktoré by mohli mať pozitívny vplyv či už na nižšie vstupné alebo prevádzkové náklady. Dispozícia ideálneho domu musí kopírovať predstavy svojich budúcich majiteľov. Každému, aj tomu najnáročnejšiemu klientovi je však možné ponúknuť alternatívne riešenie, ktoré by pre neho znamenalo zníženie ceny výstavby domu a taktiež energetickejšie bývanie. Dom, ktorý nás mesačne stojí stovky Eur už dávno nie je v móde. CERAMIC HOUSES EU keramické montované domy majú vďaka použitému materiálu vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a svojou akumulačnou schopnosťou Vám šetria prevádzkové náklady. Ak je dom postavený tak, aby spĺňal aj všeobecné predpoklady nízkoenergetickej stavby, Vaše nízke mesačné náklady za médiá budete platiť s radosťou.

Projekt domu Vám vypracujeme na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek. Úpravy v dispozícii a poradenstvo s projektovým oddelením máte v cene domu. Vďaka technológii CH-3E je výroba stien maximálne flexibilná. Môžete si vybrať akýkoľvek projekt domu a my Vám ho upravíme podľa Vašich predstáv. V online katalógu montovaných keramických domov sa klienti môžu inšpirovať tými najobľubenejšími keramickými domami vyrobenými a postavenými na Slovensku. Ak ste projekt podľa Vašich predstáv nenašli v žiadnom dostupnom katalógu, vypracujeme Vám projekt domu na mieru aj podľa nákresu ceruzkou na papieri. Tento nový štýl výstavby je odpoveďou na dlhodobo hľadané kvalitné, ekonomické a zdravé bývanie s maximálnou flexibilitou pri jeho plánovaní a realizovaní.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o vypracovanie cenovej ponuky na dom podľa Vašich predstáv nás neváhajte kontaktovať na 0948 641 518 alebo obchod@ceramichouses.sk.