Vernostná zľava pre partnerov keramických domov

vernostna-zlava

Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá a nič nás neteší viac, ako ich radosť z nového bývania a splneného sna. Ako sa však hovorí, “Život je zmena” a viacerý naši klienti si u nás z rôznych dôvodov objednali aj druhý keramický dom. V posledných mesiacoch sme sa ale opakovane stretli so situáciou, kedy nás naši spokojní klienti potešili svojou návštevou a objednali si dokonca už ich TRETÍ keramický dom! Nedá nám na toto nezareagovať, a preto sme sa rozhodli, do našej ponuky časovo neobmedzených akcií doplniť “Vernostnú zľavu pre fanúšikov keramických domov”!

Objednate si keramický dom od CERAMIC HOUSES EU opäť a na každý tretí a ďalší dostanete automaticky zľavu až 10%!

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – CH keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody  CH3E systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z  hlavných výhod CH keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v CH keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, CH keramické domy sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu!

Doprajte si zdravé bývanie v nízkoenergetickom ekologickom dome vyrobenom na Slovensku. Naša ponuka ostáva stále maximálne flexibilná a aj Vernostná zľava až do výšky 10% na holostavbu platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu. V cene máte opäť úpravy v dispozícii a projektovú dokumentáciu na stavebné povolenie*.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt domu, vybrať si môžete aj z nášho katalógu. Vypracovanie projektu domu na mieru je pre našich klientov bezplatné. Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie.

Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro! 

Podmienkou na získanie Vernostnej akcie je uzavretie zmluvy na tretí alebo ďalší dom od rovnakého objednávateľa. Výška zľavy závisí od objednaného rozsahu dodania a od projektu domu. Vyrobený dom Vám do doby vydania stavebného povolenia umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby.  Samotná výstavba domu nieje časovo obmedzená. Akciu nieje možné kombinovať s inými ponúkanými benefitmi a akciami. Akcia platí pre výstavbu aj mimo územia SR.

Ak ste stavebná spoločnosť so záujmom o spoluprácu pri výstavbe väčších projektov, prosím kontaktujte nás priamo na 0948 641 522 alebo obchod1@ceramichouses.sk. Viac info na Pre firmy

Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie na 0948 641 518 alebo obchod@ceramichouses.sk.

*Projekt na stavebné povolenie v cene platí pri výstavbe na Slovensku