Suťaž o najlepšiu referenciu

Keramický montovaný dom - Referencie

Súťaž o najinšpiratívnejšiu referenciu alebo dôvod, prečo by ste chceli mať Keramický dom od CERAMIC HOUSES!

Zdravie a Zem máme iba jednu. Prečo by ste si vybrali ekologický montovaný keramický dom Vy?

Produkty šetrné k prírode a nášmu zdraviu sú nielen moderné, ale v dnešnej dobe aj nevyhnutné. Našťastie sa už stále viac a viac pozeráme do budúcnosti a na následky nášho správania voči prírode. Recyklovateľnosť, používanie prírodných materiálov a ekologická výroba neznečisťujúca životné prostredie je cieľom technologického vývoja vo väčšine odvetví. Stavebný priemysel nie je výnimkou.

Ako výberom správnej technológie výstavby domu môžete prispieť k zdravšiemu životnému prostrediu aj Vy? Objednajte si keramický dom!

Ako len za názor získať až 20% zľavu na keramický montovaný dom? Jednoducho!

Napíšte nám na našej Facebook stránke, prečo by ste chceli mať Keramický dom od CERAMIC HOUSES. Necháme na Vašej fantázii či opíšete pozitívne vlastnosti keramického kompozitu, rýchlosť výstavby, flexibilitu projektu domu a rozsahu dodania alebo Váš pozitívny postoj k modernému spôsobu výstavby a zdravému bývaniu! Ak Facebook nepoužívate, do súťaže sa môžete zapojiť aj zaslaním Vášho návrhu emailom a to na adresu marketing@ceramichouses.eu

Tú najinšpiratívnejšiu referenciu odmeníme poukážkou na 20% zľavu z holostavby rodinného domu*!

Zapojiť sa do súťaže môžete do 15.1.2020. Výsledky vyhlásime 16.1.2020 na našej Facebook stránke a aj aktualizáciou tohto článku.

*Poukážka bude platná 3 mesiace od dátumu vyhlásenia a na dom podľa Vášho výberu. Poukážka je prenosná – môžete ju aj darovať. Poukážka je nezlučiteľná s inou akciou. V cene máte vypracovanie projektu domu na mieru a projekt na stavebné povolenie! Akcia platí pre výstavbu na území SR a ČR. Pre zákazníkov mimo SR nie je v cene zahrnutá doprava a projekt na stavebné povolenie.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

marketing@ceramichouses.eu