Výsledky súťaže o najlepšiu referenciu

Keramický montovaný dom - Referencie

Výsledky súťaže o najinšpiratívnejšiu referenciu alebo dôvod, prečo by ste chceli mať Keramický dom od CERAMIC HOUSES!

Zdravie a Zem máme iba jednu. Prečo by ste si vybrali ekologický montovaný keramický dom Vy?

Produkty šetrné k prírode a nášmu zdraviu sú nielen moderné, ale v dnešnej dobe aj nevyhnutné. Našťastie sa už stále viac a viac pozeráme do budúcnosti a na následky nášho správania voči prírode. Recyklovateľnosť, používanie prírodných materiálov a ekologická výroba neznečisťujúca životné prostredie je cieľom technologického vývoja vo väčšine odvetví. Stavebný priemysel nie je výnimkou.

Ako výberom správnej technológie výstavby domu môžete prispieť k zdravšiemu životnému prostrediu aj Vy? Objednajte si keramický dom!

Ako len za názor získať až 20% zľavu na keramický montovaný dom? Jednoducho!

Takmer celý mesiac január ste nám posielali emaily a písali na našej Facebook stránke, prečo by ste chceli mať Keramický dom od CERAMIC HOUSES. Niektorí ste opísali pozitívne vlastnosti keramického kompozitu, rýchlosť výstavby, flexibilitu projektu domu a rozsahu dodania, iní zase Váš pozitívny postoj k modernému spôsobu výstavby a zdravému bývaniu!

Ďakujeme za každú jednu referenciu, za každé slovo aj každý palček hore! Každý jeden Váš príspevok nás potešil. Nebolo jednoduché vybrať len jedného, preto sme sa rozhodli rozdeliť Vaše príspevky do štyroch kategórií a z nich sme vybrali absolútneho víťaza.

Absolútnym víťazom a víťazom v kategórii referencia emailom vyhral Jakub

Dobrý deň. Som učiteľ z Liptova a na našej škole zastávam aj funkciu koordinátora Environmentálnej výchovy. Bývam s mojou rodinkou v dvojizbovom byte a keďže sa naša rodinka rozrastá rozhodli sme sa postaviť si rodinný dom v krásnom prostredí na Liptove. Ako som už v úvode načrtol, v mojej práci sa cez environmentálnu výchovu snažím žiakov viesť k správnym postojom k prírode. Environmentálna výchova a vzdelávanie sú zamerané na poznanie stavu životného prostredia, hľadanie riešení a preventívnych opatrení ako aj cesty k preberaniu zodpovednosti za stav životného prostredia a prijímanie spôsobu života únosne zaťažujúceho životné prostredie. Ničeniu prírody a životného prostredia sa nedá zabrániť iba zákonmi a protestnými akciami. Oveľa viac môže prebúdzanie lásky k prírode a rozvíjanie environmentálneho povedomia ľudí. O to isté sa snažím aj v osobnom živote a práve preto ma veľmi zaujala ponuka výstavby ekologického montovaného keramického domu. V prvom rade prírodný, odolný a zdravotne nezávadný materiál. Rýchla realizácia výstavby a tiež nízka obstarávacia cena sa zdá v tejto dobe ako niečo nereálne. A Ceramic Houses to už niekoľko rokov všetko ponúka. A ja s mojou rodinou chcem bývať čo najekologickejšie a rýchlo, preto si myslím že je to pre nás tá najsprávnejšia voľba..

V kategórii príspevok na FB vyhrala Martina

Prečo Ceramic Houses? Pretože Váš prístup je profesionálny, pretože ste si zvolili nie pohodlnú cestu a budujete na Slovensku povedomie o možnosti ekologického bývania a zároveň ceny sú určené pre reálne slovenské rodiny so zachovaním kvality. Aby ste Vy aj tí, ktorí sa už pre Vás rozhodli, mohli byť hrdí na Vašu prácu. Dúfam, že sa k nim čoskoro pridáme?

V kategórii verš vyhral Lubik

ŽIVOT JE DAR, KTORÝ PRÁVE MÁME, PRETO HO ZDRAVO V KERAMICKOM DOME USCHOVÁME ? RÝCHLA VÝSTAVBA -RÝCHLY PROCES JE ZÁRUKOU -CERAMIC HOUSES

V kategórii najvtipnejšia referencia vyhral Marek

Aby som mal dom postavený rýchlejšie ako sused.

Tú najinšpiratívnejšiu referenciu odmeníme poukážkou na 20% zľavu z holostavby rodinného domu*!

Výhercov budeme kontaktovať emailom aleso messenger správou. Ešte raz veľká vďaka zato, že Vám príroda nieje ľahostajná! Voľba ekologického keramického domu vyrobeného na Slovensku je tá správna pre Vaše zdravie aj zdravie našej planéty!

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!