Prečo sa keramický montovaný dom nazýva KERAMICKÝ MONTOVANÝ DOM?

Prečo keramický montovaný dom

Keramický montovaný dom je dom postavený z prefabrikovaných stien vyrobených z keramického kompozitu

CERAMIC HOUSES EU Keramický montovaný dom Vám postavíme za pár hodín a v kvalite murovanej stavby

Základom rýchlej a kvalitnej výstavby je progresívna technológia používaná na výstavbu novej generácie montovaných domov – keramických montovaných domov. KERAMICKÝCH, lebo steny sú vyrobené z keramického kompozitu, ktorého základnou zložkou je keramika, čiže íl. MONTOVANÝCH, lebo steny sú vyrobené ako prefabrikáty vo výrobných halách a na stavbe sa z nich za pár hodín postaví celý dom.

Nie je to pritom žiadna novinka na trhu. Jeden z hlavných komponentov keramických domov sa vyrába už od roku 1913 a keramické domy sú už dlhšiu dobu známe v hlavne v krajinách západnej Európy. Nedostatok šikovných murárov je však už záležitosťou celej Európy a prefabrikovaná forma výstavby tvorí každý rok väčší podiel z postavených domov. Značné sú pritom nielen výhody oproti stavbe z kusového staviva, ale aktuálne aj oproti iným typom montovaných stavieb. Vyššia kvalita, neporovnateľne lepšie parametre, neobmedzená životnosť, ekologickosť. Keramické montované domy majú svoje miesto nielen pri výstavbe rodinných domov, ale aj pri domoch bytových, administratívnych, či sociálnych.

Vďaka flexibilite našej patentovanej technológie staviame akékoľvek keramické montované domy za najlepšie ceny na trhu. Pošlite nám Váš projekt a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Nemáte ešte projekt, ani návrh dispozície? Inšpirujte sa v našom online katalógu.

Najvyššia kvalita za najlepšiu cenu na trhu

Náš keramický montovaný dom 

  • je vyrobený z výlučne prírodných materiálov
  • výborné tepelno-izolačné vlastnosti a prefabrikované steny zabraňujú vzniku tepelných mostov (energetické parametre pasívneho domu už od 35cm obvodovej steny)
  • optimálna vnútorná vlhkosť vďaka jedinečným vlastnostiam keramického kompozitu, ktorý absorbuje prebytočnú vlhkosť a v prípade potreby ju zasa do obytného priestoru uvoľňuje
  • zdravé bývanie bez plesní a chemických výparov, nielen vďaka paropriepustnosti a výlučne prírodnému stavebnému materiálu
  • výborné akumulačné vlastnosti kompozitu zabezpečujú ideálnu pocitovú pohodu bývania
  • krátka doba výstavby
  • dlhá životnosť porovnateľná s tehlovou stavbou
  • výborná protipožiarna ochrana, keramický kompozit je nehorľavý

Keramický montovaný dom priamo od výrobcu

Jedinečná patentovaná technológia zaručuje konkurenčnú výhodu, najlepšie ceny, maximálnu flexibilitu, unikátnosť a ešte vyššie kvalitatívne parametre ako akýkoľvek iný (nielen) montovaný dom.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš unikátny keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!