Modulové a záhradné domy

Modulovy zahradny dom

Modulové a záhradné domy v kvalite rodinného domu

Rozmýšlate nad záhradným domčekom? Máte niečo našetrené ale na veľký rodinný dom to zatiaľ nestačí? Kvalitu tradičného rodinného domu teraz ponúkame aj vo veľkosti záhradného domu a vo vyhotovení na kľúč už za pár týždňov.

Aké modulové a záhradné domy máme v ponuke? Pozrite sa v našom online katalógu!

Modulový keramický dom na kľúč za 3 týždne

Pod pojmom modulový dom si mnohí predstavia neatraktívne kontajnery s vlastnosťami, ktoré nespĺňajú predpoklad zmysluplne obývateľného domu. Rovnako to bude aj pre záhradný dom, ktoré sú vo väčšine prípadov vyhotovené z dreva alebo iných lepených drevovláknitých dosiek. Pár rokov skrášľujú našu záhradu, niektoré slúžia len ako odkladací priestor, iné aj na sezónne prespávanie. Počuli ste už ale o modulovom, alebo záhradnom dome, vyrobenom z tradičného materiálu, s neobmedzenou životnosťou a lepšími vlastnosťami, ako klasický rodinný dom? Presne taký máme v našej ponuke!

Modulové domy, nielen do záhrady, Vám ponúkame v troch rôznych veľkostiach. Základný, dvojizbový variant ponúkame vo vyhotovení na kľúč v cene už od 50.200 Euro vrátane DPH. Vďaka predpríprave a dokončeniu povrchových úprav stien v závode, Vám Váš nový dom odovzdáme vo vyhotovení na kľúč, nie za pár mesiacov, ale už za 3 týždne. Podmienkou pre výstavbu je odizolovaná základová doska. Projekt na stavebné povolenie máte v cene domu. Ak by Vám jedna spálňa nestačila, ponúkame aj troj a štvorizbový variant modulového domu.

Zdravé bývanie už od 50.200 Euro

Keramický montovaný dom sa vyznačuje vynikajúcimi tepelnoizolačnými a zvukovoizolačnými vlastnosťami, neobmedzenou životnosťou, pozitívnym vplyvom na zdravie majiteľov, ekologickosťou a vďaka prefabrikácii aj rýchlou realizáciou za bezkonkurečne nízke ceny. Teraz môžete získať modulový, nielen záhradný, dom so všetkými týmito výnimočnými vlastnoťami už od 50.200 Euro vo vyhotovení na kľúč, pripravené k bývaniu, už za pár týždňov.

Kontaktujte nás pre zaslanie viac informácií a rozpisu, čo cena za modulový a záhradný dom zahŕňa. Ak uprednostňujete vlatsný návrh dispoziície, pošlite nám ho na nezáväzné nacenenie.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!