Ceny nemeníme

Keramický dom Nitra 2016

Napriek súčasnému nárastu cien stavebných materiálov a domov, naše katalógové ceny zostávajú nemenné.

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES EU keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj výnimočné ceny a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z hlavných výhod keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom montovanom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, keramické domy vyrobené na Slovensku, sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu!

Uvažujete nad výstavbou domu ale zarazilo Vás nedávne zdražovanie v stavebníctve? Aj napriek prudkému rastu cien stavebného materiálu, ceny našich keramických montovaných domov sme nezvýšili. Pošlite nám Váš projekt a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Ak projekt ešte nemáte, môžete sa inšpirovať aj v našom online katalógu rodinných domov.

Máte už vydané stavebné povolenie a hľadáte vhodného dodávateľa hrubej stavby? Chcete postaviť rýchlo, kvalitne a za rozumnú cenu? Steny keramického domu sú vyrobené s predprípravou pre rozvody elektriny a vody a so základným zateplením. Žiadne dodatočné búranie, sekanie ani sieťky a omietky. Ekologický keramický dom vyrobený na Slovensku Vám ušetrí čas, peniaze a hlavne chráni Vaše zdravie. 

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!