CERAMIC HOUSES EU, ako jediný výrobca ľahkých keramických domov v strednej Európe*, Vás pozýva na Stavebný veľtrh SVB 2020 v Brne

Stavebný veľtrh v Brne 2023

Príďte a navštívte nás na Stavebnom veľtrhu v Brne v dňoch 26. až 29. februára 2020 a zistite viac o výhodách nášho ekologického, ekonomicky výhodného a nízkoenergetického progresívneho systému výstavby domov. Keramické domy, nová generácia prefabrikovaných domov, sú tým najlepším riešením nielen pre rodinné domy, ale aj pre bytové, administratívne a iné budovy.

Máme pre Vás voľnú vstupenku! Napíšte nám, prečo Vás zaujal keramický montovaný dom a prvých 20 z Vás získa voľný celodenný vstup.

Stavebný veľtrh Brno prezentuje prierez celým odvetvím stavebníctva. Pokrýva realizácie stavieb, stavebné remeslá a technológie, stavebné materiály a výrobky, stavebné konštrukcie a technické zariadenia budov. Termín konania veľtrhu na začiatku roka umožňuje získanie potrebných informácií, prehľad o novinkách a nájdenie vhodnej stavebnej spoločnosti a technológie výstavby ešte pred začatím stavebnej sezóny.

Hlavnou témou Stavebného veľtrhu SVB 2020 v Brne bude vnútorné prostredie budov a tepelný komfort.  Táto téma sa bude prelínať všetkými štyrmi dňami veľtrhu. Konkrétnejšie sa zameria na: zelené strechy a fasády, kúrenie a chladenie, vetranie a tienenie alebo osvetlenie a akustiku. Použitím technológie výstavby keramických montovaných domov si riešenie danej problematiky uľahčíte!

Viete, ktorý dom dýcha a súčasne Vám ušetrí na mesačných nákladoch, na vykurovanie i klimatizáciu? A to všetko len pri 28 cm hrubých stenách? Keramický dom od spoločnosti CERAMIC HOUSES EU nie je šetrný k Vášmu zdraviu iba z pohľadu použitia výhradne prírodného materiálu. Zabezpečí Vám aj zaslúžený odpočinok a domácu pohodu príjemnou vnútornou klímou počas celého roka. V zime do priestoru vracia teplo a v lete Vás zase ochráni pred prehriatím domu. Viac o tom, ako vynikajúci tepelno-izolačný keramický materiál ovplyvňuje nižšiu spotrebu energií, ako chráni Vaše zdravie a pritom je stále šetrný k prostrediu, nájdete v našom článku Nízkoenergetický montovaný keramický dom – Šetrite energiami, šetrite životné prostredie, ale aj na Stavebnom veľtrhu Brno 2020.

Na stavebnom veľtrhu v Brne nás nájdete v hale V, stánok č.55, hneď pri vchode od haly M. Tešíme sa na Vás aj so vzorkami keramickej steny, virtuálnou prehliadkou našej stavby a malým darčekom! 

Stavebný veľtrh Brno 2020

*podľa medzinárodného certifikátu EN1520

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!