Úpravy v keramickom montovanom dome

Upravy v keramickom montovanom dome

Sú v keramickom montovanom dome možné dodatočné úpravy? Aké náročné bude vytvorenie novej drážky alebo miesta pre rozvody vody, elektriny, rekuperácie alebo iného vybavenia domu? Aké náročné je zatĺcť klinec do keramickej steny? Zvládne to aj mladší člen rodiny!

Garantujeme Vám maximálnu flexibilitu

Vlastné bývanie je určite snom väčšiny z nás. A ak môže byť v rodinnom dome a podľa vlastných predstáv, radosť sa stupňuje. Dnes, vďaka novým trendom vo výstavbe, sa tento sen čoraz častejšie mení na skutočnosť. Stačí mať vyhliadnutý pozemok a moderná technológia CH3E montovaných keramických domov vám k novému a ešte naviac aj k nízkoenergetickému a ekologickému bývaniu dopomôžu za pár dní.

Ako si zabezpečíte zdravé a nízkoenergetické bývanie, kde dodatočné úpravy nebudú problém? Objednajte si keramický dom!

Dosiahli sme výraznú úsporu času a investícií pri zachovaní maximálnej flexibility

Vďaka výrobe stien v závode, Vám vieme dodať holostavbu bungalovu v nami ponúkanom štandarde v priebehu pár dní. Ľahké keramické konštrukcie sú vyrábané ako celostenové prefabrikáty, podľa flexibilných požiadaviek projektantov a zákazníkov. Steny v závode sa vyrábajú už s predprípravou pre rozvody elektro a rozvody vody, čo ušetrení čas pri dokončovacích prácach. V ideálnom prípade, nie je na stavbe už potrebné búrať ani sekať a práca elektrikára či vodára sa nielen značne  skráti ale aj uľahčí. Obvodové steny sa na pozemok dovezú so základným zateplením. Pre ich finálne dokončenie zo strany interiéru postačí len pár mm tenká vrstva stierky. Vďaka všetkých týmto výhodám získate už pri dodaní prvého stupňa CH keramického domu vyššie štádium – väčšiu rozpracovanosť a teda aj hodnotu stavby. V žiadnom prípade už nejde len o štádium hrubej stavby, ako pri výstavbe z kusového staviva.

Viac o výhodách montovaného keramického domu v porovnaní s inými technológiami výstavby nájdete tu.

Dodatočné úpravy v montovanom keramickom dome sú rýchle a jednoduché

Výstavba CH keramického domu je bezkonkurenčne rýchla a jeho výroba ešte rýchlejšia. Predpríprava profesií v závode prináša ďalšie skrátenie času a to hlavne na dokončenie domu. Čo ak ale na niečo zabudnem? Sú možné dodatočné úpravy?

Mnoho z Vás sa nás pýta na možné dodatočné úpravy. Nikto nie sme neomylný a môže sa stať, že zabudnete na svetlo alebo iný káblik, prípadne, v čase plánovania domu s ním ešte nepočítate a jeho nutnosť sa prejaví až pri používaní domu. Keďže CH keramický materiál je v porovnaní s betónovym panelom (aký poznáte z klasických panelákov) neporovnateľne mäkší, aj práca s ním bude omnoho jednoduchšia. Bezpríklepovou frézou jednoducho spravíte drážku a zabudnutý káblik v stene potiahnete. Rovnako to platí aj pre iné rozvody. Vďaka keramickému materiálu nebudete mať problém ani pri vešaní skriniek a iných predmetov na Vašu novú keramickú stenu. CH keramický materiál je mäkký no súčasne ponúka pevnosť až cez 6 MPa čo zaručí, že bez akéhokoľvek dodatočného spevnenia steny môžete bez problémov na ňu umiestniť zariaďovacie prvky.

Tak ako aj pri plánovaní dispozície domu, tak aj pri rozvodoch elektro a vody poskytujeme našim klientom maximálnu voľnosť. V rámci štandardného dodania Vám naše projekčné oddelenie zakreslí ideálne rozloženie rozvodov elektro a vody. Ak ale požadujete zmeny, radi Vám vyhovieme.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!