Vzduchová nepriezvučnosť montovaných keramických domov

Vzduchová nepriezvučnosť

Je pre Vás ticho rovnako dôležité ako teplo domova? Boli hluční susedia jedným z dôvodov, prečo ste sa rozhodli pre kúpu domu? Viete, ktorý dom Vám zaručí pokojný spánok?

Keramický dom Vám zaručí ničím nerušený spánok

Kúpa domu je pre väčšinu z nás jednou z najväčších investícií v našom živote. Tepelný odpor, paropriepustnosť, zvuková izolácia, recyklovateľnosť, zdravotná nezávadnosť, stálosť použitých materiálov, životnosť a iné parametre domu rozhodujú o vlastnostiach bývania. Okrem ceny, ktorá je samozrejme takmer vždy rozhodujúca, uvedené vlastnosti domu majú  pri rozhodovaní tiež veľkú váhu.

CH keramické steny Vám pri nízkych vstupných a prevádzkových nákladoch a minimálnej zastavanej ploche zabezpečia príjemné, ničím nerušené a zdravé bývanie.  

CH keramická stena je pri nami ponúkanom štandardnom zložení zateplenená minerálnou vlnou. Vďaka vynikajúcim vlastnostiam použitého materiálu, obvodové steny už pri hrúbke 28cm prevyšujú všetky požadované normy. Meranie vzduchovej stavebnej nepriezvučnosti nie je jednoduchou záležitosťou. Certifikácii podlieha testovanie v prísnych laboratórnych podmienkach, a podľa normy STN EN ISO 717-1 je požadované minimum 42dB.

Aj keď je akustika poriadna veda, nenechali sme sa odradiť, a požiadali sme o aktualizáciu parametrov pre naše CH keramické steny. Ako ináč, merania vyšli výborne! CH keramická stena v nami ponúkanom štandardnom zložení a hrúbke 28 cm dosahuje vzduchovú stavebnú nepriezvučnosť minimálne 45dB. Len pre porovnanie, štandarne používaná porobetónová tehla dosahuje takéto parametre až od hrúbky 50cm. Čo je dôležité uviesť, pri výrobe CH keramických stien používame výlučne prírodne materiály, ktorých členitosť, rôznorodosť a tvar zaručuje okrem vynikajúcich tepelnoizolačných vlastností aj výborné zvukovo izolačné vlastnosti. Pre spoločné CH keramické steny v radovej zástavbe je nameraná hodnota zvukovej nepriezvučnosti minimálne 62dB.

Ako výberom správneho materiálu môžete prispieť k zdravšiemu životnému prostrediu a zabezpečiť si zdravé, ničím nerušené bývanie? Objednajte si keramický dom!

Montované keramické domy dosahujú tie najlepšie parametre

Výborné tepelno izolačné vlastnosti, zvukovoizolačné vlastnosti, recyklovateľnosť, zdravotná nezávadnosť, stálosť použitých materiálov, životnosť a niektoré ďalšie vlastnosti domu zabezpečujú kvalitné a zdravé bývanie. Toto všetko a za najlepšiu cenu na trhu Vám prinášajú montované keramické domy. Viac o výhodách montovaných keramických domov v porovnaní s inými technológiami výstavby nájdete tu. Radi Vám ponúkneme aj osobné stretnutie a certifikáty k nahliadnutiu v sídle našej spoločnosti. Dohodnite si osobné stretnutie.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!