Aké sú nevýhody keramických montovaných domov?

Nevýhody keramických montovaných domov

Ak sa pýtate, aké sú výhody keramických montovaných domov, väčšina z Vás sa v zápätí nato spýta aj na ich nevýhody. Existujú vôbec?

Aj keď podľa ľudí zo stavebného odvetvia a ľudí znalých problematiky a trendov v stavebníctve, nevýhody keramických montovaných domov prakticky neexistujú, predsa jeden by sa našiel. Je ním nič iné, ako hlboko zakorenený predsudok voči prefabrikovanej forme výstavby.  Dôvodom týchto predsudkov, ktoré výrazne ovplyvňujú naše rozhodnutia, sú negatívne skúsenosti z minulosti, no bohužial aj dnešných dní.

Najprv nám vzali ilúzie o prefabrikovanej forme výstavby (ktorá mimochodom bude raz vládnuť svetu, a v niektorých vyspelých štátoch už aj vládne), paneláky. Tieto dobre známe stavby zo Slovenských sídlisk, nielen že niesu oku lahodiace, skrz použitý stavebný materiál neponúkajú ani príjemné, zdravé a energeticky nenáročné bývanie. Nehovoriac o ich nepresnostiach a komplikovaným stavebným úpravám.

Následne, sa v posledných rokoch rozmohla výstavba takzvaných drevostavieb. Vo väčšine z nich je pritom dreva naozaj len minimum. Naopak v nich dominujú umelé suroviny ako sú lepidlá, ktoré ponúkajú všetko, len nie zdravé a energeticky nenáročné bývanie. Takéto stavby súce ponúkajú výhody rýchlej výstavby a úsporu pri dokončovacích prácach, no je to na úkor kvality, životného prostredia a nášho zdravia.

Je vôbec možné, po takýchto negatívnych skúsenostiach s montovanou formou výstavby z maximálne nevhodného stavebného materiálu, byť ešte otvorený a pozitívny voči prefabrikovanej forme výstavby? Určite áno, a máme pre Vás aj riešenie! 

Už nemusíte hľadať a porovnávať, ktorý montovaný dom má lepšie parametre. Existuje len jedna patentovaná technológia, ktorá ponúka dokonalé spojenie tradičného, rokmi overeného materiálu, s modernou a pokrokovou prefabrikovanou formou výstavby – KERAMICKÉ MONTOVANÉ DOMY.

Vedeli ste, že v porovnaní s výstavbou z kusového staviva môžete teraz ušetriť až 50% ceny? Vyžiadajte si cenovú ponuku na Váš projekt, alebo si vyberte z nášho online katalógu projektov keramických montovaných domov !

Ekologická stavba šetrná k životnému prostrediu ale hlavne aj k zdraviu svojich majiteľov. To je keramický montovaný dom za najlepšiu cenu na trhu.

Použitie výlučne prírodných materiálov pri výrobe  šetrí to najdôležitejšie čo máme, naše zdravie. Ani po rokoch používania sa Vám zo stien nebudú vylučovať škodlivé látky. Váš dom tak vďaka neobmedzenej životnosti nestratí svoju hodnotu.

V porovnaní cena a kvalita je jednoznačne keramický montovaný dom tou najlepšou voľbou na trhu. Máte svoj projekt? Pošlite nám ho na nezáväzné nacenenie. Ak projekt ešte nemáte, nechajte sa inšpirovať v našom online katalógu projektov rodinných domov.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!