Vedeli ste, že v porovnaní s výstavbou z kusového staviva môžete teraz ušetriť až 50% ceny?

Usetrite oproti cene domu z kusoveho staviva

Ceny stavebných materiálov počas posledných rokov značne vzrástli. Príčinou je ich nedostatok, nadbytočné ťaženie ale hlavne prudký nárast cien energií. Je vôbec ešte možné postaviť dom ekonomicky? Áno, je!

Ceny keramických montovaných domov zostali aj naďalej ekonomicky výhodné a domy sú tak dostupné pre každého z Vás. Nielen že samotná cena keramického montovaného domu je oproti cenám domov postavených staršou technológiou výrazne (v mnohých prípadov aj o polovicu!) nižšia, vďaka progresívnej patentovanej technológii sa Vám bezkonkurenčne skráti aj čas výstavby a zabezpečíte si zníženie prevádzkových energií, a teda aj výdavkov, na minimum. Úspornosť keramického montovaného domu je pritom daná prirodzene, od prírody, vďaka prírodným stavebným materiálom, bez dodatočných nákladov a zariadení. Viac v článku Dom s najnižšími prevádzkovými nákladmi, najúspornejšie bývanie.

Zaujíma Vás ako ušetriť až 50% ceny domu z kusového staviva? Vyžiadajte si cenovú ponuku na keramický montovaný dom!

Ako bonus k zdravému a ekologickému bývaniu získate:

  • väčšia úžitková plocha, alebo naopak menšia zastavaná plocha, vďaka užším stenám
  • stavebné povolenie pre dom so zastavanou plochou do 100m² ZDARMA
  • pri objednaní holostavby sa odbremeníte od mnohých činností pri ďalších profesiách, ako je napríklad búranie a sekanie, keďže v stenách úž máte zabudovanú predprípravu pre rozvody vody a elektriny
  • vďaka prírodnému stavebnému materiálu s tými najlepšími vlastnosťami ušetríte na množstve stavebného materiálu potrebného na dokončenie domu
  • vďaka prírodnému stavebnému materiálu s tými najlepšími vlastnosťami ušetríte na zariadeniach používaných na prevádzku (nevyhnutné pri prevádzke difúzne uzavretej stavby)

Máte už vydané stavebné povolenie a hľadáte vhodného dodávateľa hrubej stavby? Chcete postaviť rýchlo, kvalitne a až o 50% lacnejšie? Steny keramického domu sú vyrobené s predprípravou pre rozvody elektriny a vody a so základným zateplením. Žiadne dodatočné búranie, sekanie ani sieťky a omietky. Ekologický montovaný dom vyrobený na Slovensku Vám ušetrí čas, peniaze a hlavne chráni Vaše zdravie. 

Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt na obchod@ceramichouses.sk. Teraz, vrámci výstavnej akcie, môžete získať VÝSTAVNÝ BONUS až do výšky 30.000 Euro! 

Ak stavebné povolenie ešte nemáte, stačí poslať náčrt dispozície. Pre domy do 100 m² zastavanej plochy, projekt pre stavebné povolenie  získate od nás ZADARMO!

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!