Skupina CERAMIC HOUSES EU, najväčší výrobca ľahkých prefabrikovaných domov v strednej Európe*, Vás pozýva na výstavu stavebníctva ABC v Prešove

ABC Prešov

Príďte a navštívte nás na výstave stavebníctva ABC v Prešove v dňoch 17. až 19. Apríla 2024 a zistite viac o výhodách našej patentovanej technológie výstavby domov. Keramické montované domy, nová generácia prefabrikovaných domov, sú tým najlepším riešením nielen pre rodinné domy, ale aj pre bytové, administratívne a iné budovy.

Chýstate sa stavať? Nepremeškajte šancu získať VÝSTAVNÝ BONUS AŽ VO VÝŠKE 30.000 EURO a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku!

Výstava ABC v Prešove je zameraná na stavebné materiály, zariadenie interiéru aj záhrady. Jej história siaha až do roku 1992. Je sústredená na Košický a Prešovský kraj. Regióny s veľkým potenciálom aj veľkou perspektívou.  Najúspešnejšej a najväčšej stavebnej  výstavy na východnom Slovensku sa pravidelne zúčastňuje okolo 200 vystavovateľov a navštevuje ju 25.000-30.000 ľudí. Zameraním v roku 2024 nie je nič iné ako úspora energií!

Na výstave v Prešove nás nájdete v tatran handball arene, hneď oproti vstupu do vnutornej haly. Tešíme sa na Vás aj so vzorkami keramickej steny a VÝSTAVNÝM BONUSOM až do výšky 30.000 EURO! 

*podľa medzinárodného certifikátu EN1520

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!

6. marca 2024|Kategórie: Magazín, Pikošky a novinky, Pýtate sa|
Go to Top