Výstavná akcia 2024 – BONUS až do výšky 30.000 Euro!

Vystavna akcia 2024

K výstave patrí výstavná akcia. Aj preto, budete môcť počas celého medzinárodného veľtrhu stavebníctva v Bratislavskej Inchebe, najväčšej stavebnej výstave na východe Slovenska a stavebnom veľtrhu v Brne získať BONUS až do výšky 30.000 !

Vaše zdravie je na prvom mieste

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – CERAMIC HOUSES EU keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho patentovaného systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu, nízke investičné aj prevádzkové náklady. V neposlednom rade, ďalšou z  hlavných výhod našich keramických montovaných domov je aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, CERAMIC HOUSES EU keramické domy, vyrobené na Slovensku, sú tou správnou a najlepšou voľbou!

Nemáte ešte vybratý projekt? Inšpirujte sa v katalógu ekologických montovaných domov a objednajte si keramický dom v výstavbným BONUSOM až do výšky  30.000 EURO!

Doprajte si zdravé bývanie za neuveriteľne krátky čas a bezkonkurenčne najlepšie ceny na trhu. Výstavný BONUS až do výšky 30.000 EURO platí na akýkoľvek dom podľa vlastného výberu.

Podmienky výstavnej akcie na keramický montovaný dom

Bonus sa vzťahuje na zmluvy podpísané počas konania stavebného veľtrhu CONECO 2024, pričom rozhodujúci je dátum podpisu zmluvy. Výška bonusu záleží od rozsahu dodania a vybraného projektu. Maximálna výška BONUSU je 30.000 a platí na I aj na II stupeň štandardného rozsahu dodania. Presná špecifikácia je dostupná na vyžiadanie.

Samotná výstavba domu nieje časovo obmedzená. Akcia platí pre výstavbu na území SR, ČR, AT aj HU. Akciu môžu využiť len fyzické osoby a to jeden dom na osobu. V prípade záujmu o výstavbu vrámci developérskeho projektu, alebo väčšieho počtu domov, kontaktujte nás so žiadosťou o individuálne nacenenie.

Nezmeškajte šancu a získajte ekologický dom postavený za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie, ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro! 

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!