Skupina CERAMIC HOUSES EU, najväčší výrobca ľahkých prefabrikovaných domov v strednej Európe*, Vás pozýva na Stavebný veľtrh SVB 2024 v Brne

Stavebný veľtrh v Brne 2023

Príďte a navštívte nás na Stavebnom veľtrhu v Brne v dňoch 24. až 27. apríla 2024 a zistite viac o výhodách našej patentovanej technológie výstavby domov. Keramické domy, nová generácia prefabrikovaných domov, sú tým najlepším riešením nielen pre rodinné domy, ale aj pre bytové, administratívne a iné budovy.

Chýstate sa stavať? Nepremeškajte šancu získať VÝSTAVNÝ BONUS AŽ VO VÝŠKE 30.000 EURO a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku!

Stavebný veľtrh Brno prezentuje prierez celým odvetvím stavebníctva. Pokrýva realizácie stavieb, stavebné remeslá a technológie, stavebné materiály a výrobky, stavebné konštrukcie a technické zariadenia budov. Termín konania veľtrhu v prvom kvartáli roka umožňuje získanie potrebných informácií, prehľad o novinkách a nájdenie vhodnej stavebnej spoločnosti a technológie výstavby ešte pred začatím stavebnej sezóny. Súbežne so stavebným veľtrhom prebieha aj piaty ročník Festivalu Architektúry, kde jednou zo štyroch hlavných tým je PREFABRIKÁCIA STAVIEB.

Keramické montované domy – to najlepšie, čo stavebný trh ponúka – sú dokonalým príkladom prefabrikovanej, modernej stavby z tradičných a rokmi overených materiálov.

Na stavebnom veľtrhu v Brne nás nájdete v pavilóne V, číslo stánku 004G. Tešíme sa na Vás aj so vzorkami keramickej steny a VÝSTAVNÝM BONUSOM až do výšky 30.000 EURO! 

*podľa medzinárodného certifikátu EN1520

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!

Go to Top