Ekologický montovaný dom, ktorý sa Vám neprehrieva

Montovany keramicky dom ktory sa v lete neprehrieva

Aj Vás ničia vysoké teploty? Uvítali by ste doma príjemnú klímu namiesto horúčavy a dusna? Objednajte si dom ktorý dýcha, dom ktorý sa Vám neprehrieva!

Zdravé bývanie je na prvom mieste

Pri výbere stavebného materiálu a technológie výstavby neporovnávame len vstupné a prevádzkové náklady. Rovnako dôležité sú parametre a vlastnosti domu. Vaše zdravie, ochrana životného prostredia, príjemný pocit domova či ideálna vnútorná klíma by mali obsadzovať prvé priečky rozhodovacích kritérií.

Dnes si klient môže vyberať z viacerých foriem výstavby a rôzneho stavebného materiálu. Vďaka technologickému vývoju je ekologický, recyklovateľný, zdraviu nezávadný materiál bežne dostupný aj v stavebníctve. Už nie je potrebné robiť kompromis medzi kvalitou a cenou.

Viete ktorý dom dýcha a súčasne šetrí prevádzkové náklady už pri 33 cm hrubých obvodových stenách? 

Keramický prefabrikovaný dom od spoločnosti CERAMIC HOUSES! Náš montovaný dom nieje šetrný k Vášmu zdraviu iba z pohľadu použitia výlučne prírodného materiálu. Zabezpečí Vám aj zaslúžený oddych a domácu pohodu príjemnou vnútornou klímou počas celého roka. V zime, vďaka akumulačnej vlastnosti, do priestoru vracia teplo a v lete Vás zase ochráni pred prehriatím domu.

Objednajte si keramický prefabrikovaný dom, dom ktorý je ohľaduplný k životnému prostrediu aj Vášmu zdraviu!

Dosiahli sme výraznú úsporu energií

Doba, kedy vysoké prevádzakové náklady boli spojené len so zimnými mesiacmi, je minulosťou. Čoraz viac sa stretávame s vysokými prevádzkovými nákladmi aj v lete, pričom ochladzovanie domu môže byť dokonca finančne náročnejšie ako jeho vykurovanie. Nehovoriac o neustálom náraste cien energií. Ako si teda znížiť prevádzkové náklady v zime a v lete si ich udržať na minime? Jednoznačne výberom správneho stavebného materiálu. Keramický montovaný dom je šetrný k Vašej peňaženke tak ako v zime, tak aj v lete. Naše obvodové steny sú vyrobené patentovanou technológiou a naviac z progresívnych a čisto ekologických materiálov. Keramický kompozit, z ktorého je vyrobená nosná časť domu,  je vynikajúci tepelný izolant a výrazne vplýva na nižšiu spotrebu energií už pri minimálnej hrúbke obvodových stien.

Prefabrikované steny z keramického kompozitu pomáhajú znižovať náklady na energiu a vytvárať optimálnu životnú klímu.

V zime do priestoru vracia teplo a v lete Vás zase ochráni pred prehriatím domu.

Keramický dom vyrobený výlučne z prírodného materiálu je šetrný k Vášmu zdraviu. Zabezpečí Vám zaslúžený oddych a domácu pohodu príjemnou vnútornou klímou počas celého roka. Kvalitný materiál a moderná technológia výstavby Vám zaručí nielen domácu pohodu tak v lete ako v zime, ale v neposlednom rade aj dlhú životnosť stavby a zdravotne nezávadné bývanie. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom zdravého bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi nás neváhajte kontaktovať.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!

10. augusta 2019|Kategórie: Magazín, Pikošky a novinky|Tags: |
Go to Top