Ekologický montovaný dom, ktorý sa Vám neprehrieva

Montovany keramicky dom ktory sa v lete neprehrieva

Aj Vás ničia vysoké teploty? Uvítali by ste doma príjemnú klímu namiesto horúčavy a dusna? Objednajte si dom ktorý dýcha, dom ktorý sa Vám neprehrieva!

Zdravé bývanie je na prvom mieste

Pri výbere technológie výstavby nového domu a použitého materiálu sú vstupné a prevádzkové náklady rovnako dôležitý rozhodovací faktor ako vlastnosti a parametre Vášho nového domu. Hľadať rovnováhu medzi nimi je potrebné hneď na začiatku celého procesu výstavby. Pri všetkom tom plánovaní a výbere vhodného projektu nesmieme zabúdať na naše zdravie, na príjemný pocit domova a ideálnu vnútornú klímu. Dnes si už klient môže vyberať z rôznych foriem výstavby a použitého stavebného a zatepľovacieho materiálu. Vďaka technologickému vývoju je ekologický, recyklovateľný a zdraviu nezávadný materiál bežne dostupný aj v stavebníctve, a nie je potrebné robiť kompromis medzi kvalitou a cenou.

Viete ktorý dom dýcha a súčasne Vám ušetrí na mesačných nákladoch na vykurovanie aj klimatizáciu? A to všetko pri len 28cm hrubých stenách? Keramický dom od spoločnosti CERAMIC HOUSES! Náš Keramický dom nieje šetrný k Vášmu zdraviu iba z pohľadu použitia výlučne prírodného materiálu. Zabezpečí Vám aj zaslúžený oddych a domácu pohodu príjemnou vnútornou klímou počas celého roka. V zime do priestoru vracia teplo a v lete Vás zase ochráni pred prehriatím domu. Viac o tom, ako vynikajúci tepelnoizolačný CERAMIC HOUSES keramický materiál vplýva na nižšiu spotrebu energií, ako chráni Vaše zdravie a je aj stále šetrný k prírode si prečítate v článku Nízkoenergetický montovaný keramický dom – Šetrite energiami, šetrite životné prostredie.

Ako výberom správnej technológie výstavby domu môžete získať dom, ktorý sa neprehrieva a je šetrný k životnému prostrediu? Objednajte si keramický dom!

Dosiahli sme výraznú úsporu energií

Čoraz viac sa stretávame s vysokými účtami nielen v zime za vykurovanie ale aj v lete za použitie klimatizácie. Ochladzovanie domu môže byť dokonca finančne náročnejšie ako vykurovanie a to najmä z hľadiska prevádzkových nákladov. Cena energií stále stúpa. Ako si znížiť prevádzkové náklady v zime a v lete si ich udržať na minime? CERAMIC HOUSES keramický dom je šetrný k Vašej peňaženke tak ako v zime, tak aj v lete. Naše obvodové steny, pochádzajúce z produkcie pri vysoko výkonných technológiách a naviac z progresívnych a čisto ekologických materiálov, pomáhajú znižovať náklady na energiu a vytvárať optimálnu životnú klímu.

V zime do priestoru vracia teplo a v lete Vás zase ochráni pred prehriatím domu.

Keramický dom vyrobený výlučne z prírodného materiálu je šetrný k Vášmu zdraviu. Zabezpečí Vám zaslúžený oddych a domácu pohodu príjemnou vnútornou klímou počas celého roka. Kvalitný použitý materiál a vhodná technológia výstavby Vám zaručí nielen domácu pohodu tak v lete ako v zime, ale v neposlednom rade aj dlhú životnosť stavby a zdravotne nezávadné bývanie. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom zdravého bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi nás neváhajte kontaktovať.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

0948 641 518

Napíšte nám teraz!

info@ceramichouses.sk