dôvod č.1

dôvod č.3

12 dôvodov – dôvod č.2

Prečo si vybrať keramický montovaný dom – ekonomicky výhodné bývanie

Ekonomicky výhodné bývanie

Ktorý dom ochráni Vaše zdravie a za výnimočnú cenu zabezpečí príjemné bývanie s nízkymi prevádzkovými nákladmi? Ekonomická nenáročnosť je druhý dôvod, prečo je keramický montovaný dom tou najlepšou voľbou.

Je viac kritérií ako porovnať, ktorý dom je pre Vás ten najlepší. Kým pre niektorých klientov je najdôležitejšia rýchlosť, pre iných je dôležitejšia flexibilita a možnosť výberu. Pre každého je však rozhodujúca konečná cena. Ako si teda vybrať správnu technológiu, ak sú naše finančné zdroje obmedzené? Za žiadnych okolností nemôžeme na úkor nižšej ceny znižovať nároky na kvalitu a zdravé bývanie v podobe ekologického domu. V stavebnom priemysle už dávno neplatí pravidlo lepšia kvalita = vyššia cena a preto tú najlepšiu technológiu výstavby Vám vieme ponúknuť za najvýhodnejšiu cenu na trhu.

Aká je štandardná cena za keramický montovaný dom? Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Kým v Januári sme si napísali viac o tom Ako keramický montovaný dom chráni naše zdravie, teraz sa pozrieme na to, čo zabezpečí, aby keramický montovaný dom bol dostupný pre každého z nás. K tomu, prečo sú keramické montované domy tak ekonomicky výhodné prispieva viac faktorov.

  • Vypracovanie (projektu) domu na mieru, no stále s dôrazom na ekonomičnosť projektu. Každý Váš projekt prehodnotíme a navrhneme úpravy, ktoré by mohli mať pozitívny vplyv či už na nižšie realizačné alebo prevádzkové náklady. Váš dom bude teda nielen kopírovať  Vašu predstavu o dokonalom bývaní, ale mesačné náklady za médiá budete platiť s radosťou.
  • Automatizovanie procesov, pričom výroba stien trvá len pár dní, neprispieva len k nižšej cene domu.  Výrobná montáž veľkoplošných prvkov prebieha vo výrobných halách, kde všetky vyrábané stavebné komponenty sú pod prísnou technologickou kontrolou. Vďaka premyslenému spôsobu výroby, na ktorý spoločnosť disponuje celosvetovým patentom, na svoj vysnívaný dom nemusíte čakať mesiace, ani za neho zaplatiť astronomickú cenu. Mimochodom, vedeli ste, že niektorý zahraniční výrobcovia prefabrikovaných domov, majú bežnú dodaciu lehotu jeden až dva roky?
  • Predpríprava profesií v závode a teda skrátenie času na dokončenie domu. Čas sú peniaze, to všetci vieme. Preto steny vyrábame už s predprípravou pre rozvody elektra a rozvody vody, čím ušetríme dni a hodiny pri dokončovacích prácach. V ideálnom prípade, nie je na stavbe už potrebné búrať ani sekať a práca elektrikára či vodára sa značne nielen skráti, ale aj uľahčí. Obvodové steny sa na pozemok dovezú už so základným zateplením a pre ich finálne dokončenie zo strany interiéru postačí len pár mm tenká vrstva stierky.
  • Najrýchlejšia forma výstavby, holostavba bungalovu je postavená už za pár dní! Netreba zabudnúť, že vďaka vyššie uvedenej predpríprave rozvodov v stenách či obvodovým stenám už so základným zateplením, ide o vyššie štádium a v žiadnom prípade už nie len o štádium hrubej stavby.
  • Užšie obvodové steny a väčšia úžitková plocha. Výborné tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti použitého materiálu umožňujú pri dosiahnutí rovnakých parametrov stavať domy s užšími stenami a zmenšiť tak zastavanú plochu. Majitelia získajú väčšiu úžitkovú plochu alebo pri ponechaní rovnakej úžitkovej plochy zmenšia zastavanú. Cena za dom bude nižšia a získajú viac priestoru na život a svoje aktivity. Oproti tradičným spôsobom výstavby je získaná plocha aj viac ako 8 až 10m² (pre bungalov so zastavanou plochou 100 až 150 m²), čo je taktiež dôležité počítať do ekonomiky projektu.
  • Použitie výlučne prírodných materiálov zaručí, nielen zdravé bývanie počas celej doby užívania domu, ale aj výborné telepnoizolačné vlastnosti a akumulačnú schopnosť keramického kompozitu, čo zníži prevádzkové náklady na minimum. A to stále pri rovnako výhodnej obstarávacej cene domu.

Ekologický dom šetrný k zdraviu svojich majiteľov a k životnému prostrediu je tou najlepšiou investíciou

Použitie výlučne prírodných materiálov pri výrobe a moderná flexibilná technológia výstavby šetrí Vaše investície a hlavne to najdôležitejšie čo máme, naše zdravie. Ani po rokoch používania sa Vám zo stien nebudú vylučovať škodlivé látky a váš dom tak vďaka neobmedzenej životnosti nestratí svoju hodnotu.

Oproti iným technológiám, v porovnaní cena a kvalita, je keramický prefabrikovaný dom jednoznačne tou najlepšou voľbou na trhu. Máte svoj projekt? Pošlite nám ho na nezáväzné nacenenie. Ak projekt ešte nemáte, nechajte sa inšpirovať v našom online katalógu projektov rodinných domov.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!