dôvod č.4

dôvod č.6

12 dôvodov – dôvod č.5

Prečo si vybrať keramický montovaný dom – kvalitné bývanie

Kvalitné bývanie

Aké je to kvalitné bývanie? Je vôbec možné presne zadefinovať pojem kvalitné bývanie? Nemáme na kvalitu každý rozdielny názor?

Všeobecná definícia slova kvalita, inak povedané akosť alebo hodnota, je v pojmových slovníkoch uvedená ako súhrn vlastností odlišujúcich predmet od iných. Slovom kvalita zvyčajne označujeme predmety, ktorých vlastnosti uspokojujú naše očakávania, predstavy alebo potreby. Vzhľadom ku skutočnosti, že každý máme iné predstavy a očakávania, je vôbec možné a správne označiť niektoré predmety ako kvalitné a iné ako nekvalitné? Ak sa rozprávame o novostavbe, ktoré očakávania sú všeobecné a ktoré sú zrkadlom našich osobných predstáv?

Ako vyzerá taký kvalitný dom? Inšpirujte sa v našom online katalógu keramických domov!

Hlavnou témou v našom online Magazíne pre rok 2021 je otázka: „Prečo je keramický montovaný dom najlepšou voľbou?“ Doteraz sme za zaoberali pomerne ľahko definovateľnými pojmami ako je zdravý, ekonomicky výhodný či bezpečný dom. Napriek tomu, že aj hranice významu týchto slov môžu byť pre každého z nás iné, základ pojmu je rovnaký. Tento mesiac sme sa zamysleli (opäť na základe tipu od jedného z našich klientov a zároveň spokojného majiteľa keramického domu) aký je to kvalitný dom a či vôbec môže niektorá stavebná firma nazvať svoj dom ako kvalitný.

Tu je, stručne a jasne v dvoch odstavcoch, prečo keramický montovaný dom je právom označený ako kvalitný. Nielenže spĺňa základné a všeobecne platné predpoklady zdravého (vyrobený výlučne z prírodných materiálov), bezpečného (dosahuje najlepšie parametre a vlastnosti) a cenovo dostupného bývania (nízke náklady na obstaranie aj prevádzku), ale keramický montovaný dom zároveň dokáže kopírovať naše vlastné predstavy a očakávania kvalitného bývania.

  • Maximálna flexibilita pri plánovaní dispozície a vzhľadu domu. Sami si navrhnete pôdorys a vzhľad domu, alebo Vám podľa Vašich požiadaviek upravíme dom z ľubovoľného katalógu.
  • Maximálna flexibilita pri rozsahu dodania a zariadení domu.  Sami si zvolíte čo všetko Vám dodáme a akými technológiami bude Váš dom vybavený.

Kvalitný dom z celostenových keramických prefabrikátov

Napriek nespočetným možnostiam definície, čo si pod pojmom kvalita predstavujeme, s istotou môžeme povedať, že keramický montovaný dom je dom kvalitný. Vďaka maximálnej flexibilite pri návrhu dispozície a rozsahu dodania, dokážeme ponúknuť každému investorovi nielen dom, ktorý spĺňa základné, vopred určené predpoklady kvalitného bývania, ale aj naplní jeho osobné očakávania, ktoré sú pre každého charakteristické. 

Keramický prefabrikovaný dom je tou najlepšou voľbou na trhu. Máte svoj projekt? Pošlite nám ho na nezáväzné nacenenie. Ak projekt ešte nemáte, nechajte sa inšpirovať v našom online katalógu projektov rodinných domov.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!

23. mája 2021|Kategórie: Magazín, Pikošky a novinky, Pýtate sa|Tags: |
Go to Top