dôvod č.3

dôvod č.5

12 dôvodov – dôvod č.4

Prečo si vybrať keramický montovaný dom – bezpečné bývanie

Bezpecne byvanie

Ktorý dom Vám za výnimočnú cenu a s nízkymi prevádzkovými nákladmi zaistí pocit bezpečia a istoty? Bezpečné bývanie je štvrtý dôvod, prečo je keramický montovaný dom tou najlepšou voľbou.

Obrázok modernej novostavby umiestnenej v peknom prostredí urobí vždy dobrý dojem. Vy ho už vidíte na svojom pozemku a ako si v ňom šťastne nažívate. Akú váhu ale má takýto obrázok pri našom rozhodovaní? Poskytne tento parádny projekt aj bezpečné bývanie bez nutných zásahov majiteľov? Bude im slúžiť a zabezpečovať zdravé a príjemné bývanie, alebo je len pohladením pre oko okoloidúceho? Pri výstavbe domu je nesmierne dôležité sa nezameriavať len na pozlátku, ale hlavne na to čo je pod ňou. Veď predsa ide o Vaše celoživotné úspory, Vaše zdravie, zdravie a pocit bezpečia Vašich blízkych.

Ktorý montovaný dom má zdravé jadro a poskytne Vám pocit bezpečia? Montovaný dom z keramického kompozitu!

V Januári sme si napísali viac o tom Ako keramický montovaný dom chráni naše zdravie, vo Februári o Jeho výhodnej cene a nízkych prevádzkových nákladoch, a v Marci o vlastnostiach, ktoré bývanie v keramickom dome spríjemňujú a vytvárajú pravú domácu atmosféru. Tému na apríl – bezpečné bývanie, sme vybrali na základe Vašich návrhov. Pocit bezpečia patrí medzi základné potreby a je nedmysliteľnou súčasťou pokojného a zdravého bývania.

  • Keramický dom je PEVNÝ

Postaviť montovaný dom neznamená len postaviť ho rýchlo a lacno. Keramický montovaný dom CERAMIC HOUSES EU je zhotovený predovšetkým s ohľadom na životné prostredie a zdravie jeho obyvateľov.Pevnosť stenových prefabrikátov, ktoré vyrábame výlučne z prírodných surovín, je viac ako 6 MPa. Vďaka technológii výroby, takáto pevnosť platí pre celú plochu steny. V týchto stenách teda nenájdete miesta spojov ako medzi tehlami, kde je pevnosť takýchto spojov nižšia a okrem toho sa môže prejaviť efekt z rozdielnych dilatačných koeficientov tehly a spojiva, čo taktiež býva zdrojom vlásočnicových prasklín. Vďaka vysokej pevnosti stien nebudete mať problém ani pri vešaní skriniek a iných predmetov. Viac o pevnosti keramického kompozitu.

  • Keramický dom má najvyššiu možnú ODOLNOSŤ VOČI POŽIARU

Steny nášho keramického montovaného domu vyrábame vo vlastných výrobných závodoch na Slovensku a na základe vlastného patentu. Hlavné materiály, z ktorých sú zhotovené interiérové aj exteriérové steny spĺňajú klasifikáciu triedy reakcie na oheň A1. Vďaka triede A1 Vám keramické montované domy od spoločnosti CERAMIC HOUSES EU garantujú bezpečné bývanie a pokojný spánok.

  • Keramický dom je STÁLY

Životnosť keramického domu je tak ako u tehly, prakticky neobmedzená. Použitie prírodných a stálych materiálov zabezpečí, že Vaša nehnuteľnosť vďaka neobmedzenej životnosti nestráca na svojej hodnote a Vy sa budete môcť venovať príjemnejším povinnostiam, ako je údržba a opravy domu.

  • Keramický dom je ZDRAVÝ

Jednou z najhodnotnejších vlastností našej patentovanej technológie keramických domov je samotný charakter a pôvod použitých materiálov. Keramické steny sa vyrábajú výlučne z materiálov na báze neškodných prírodných surovín a ani po rokoch používania sa Vám zo stien nebudú vylučovať škodlivé látky. Takýto ekologický spôsob bývania nás vracia ku správnym tradíciám, ceneniu si vlastného zdravia, k bližšiemu vzťahu k prírode a k udržateľnému spôsobu života.

  • Keramický dom je POISTITEĽNÝ AKO MUROVANÁ STAVBA

Všetky vyššie uvedené vlastnosti keramického domu sú známe aj bankám a poisťovniam, čo je pre Vás výhodou pri vybavovaní úveru a poistení Vášho vysnívaného domu.

Keramický montovaný dom Vám poskytne pocit bezpečia

Zdravie a život Vašich blízkych je to najcennejšie čo máte. Ekologické keramické montované domy Vám ponúkajú moderný spôsob výstavby s použitím výlučne prírodných materiálov. Okrem základných podmienok bezpečného bývania, akou je napríklad garancia najlepšej dosiahnuteľnej triedy reakcie na oheň A1 a vysoká pevnosť stien, Vám keramický dom ponúka aj ďalšie vynikajúce vlastnosti.

Keramický montovaný dom je dokonalým spojením modernej, rýchlej technológie výstavby s použitím kvalitných, prírodných a pevných materiálov. Máte svoj projekt? Pošlite nám ho na nezáväzné nacenenie. Ak projekt ešte nemáte, nechajte sa inšpirovať v našom online katalógu projektov rodinných domov.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!

30. apríla 2021|Kategórie: Magazín|Tags: |
Go to Top