dôvod č.5

dôvod č.7

12 dôvodov – dôvod č.2

Prečo si vybrať keramický montovaný dom – rýchle bývanie

Rýchle bývanie

Hľadáte spôsob ako získať svoje nové bývanie čo najrýchlejšie? Chceli by ste mať holostavbu bungalovu odovzdanú už do 3 dní a vďaka predpríprave v stenách skrátiť aj dobu potrebnú na dokončenie domu? 

Vlastné bývanie je určite snom väčšiny z nás. A ak môže byť v kvalitnom rodinnom dome a podľa vlastných predstáv, radosť sa stupňuje. Dnes, vďaka novým trendom vo výstavbe, sa tento sen čoraz rýchlejšie mení na skutočnosť. Stačí mať vyhliadnutý pozemok a moderná technológia prefabrikovaných domov Vám k novému bývaniu dopomôže za pár dní.

Keramický montovaný dom ponúka maximálnu flexibilitu pri návrhu dispozície. Inšpirujte sa v našom online katalógu.

Čas sú peniaze a keď ide o nové bývanie, chceme sa sťahovať čo najskôr. Ako je teda možné postaviť steny domu za pár hodín, no nie na úkor kvality a životnosti? Všetko to záleží od výberu vhodného stavebného materiálu. Ten podmieňuje správnosť rozhodnutia pre montovaný dom, lebo len dom vyrobený z prírodných surovín zabezpečí zdravé bývanie. Jedinečnosť keramického montovaného domu pritom nespočíva len v jeho rýchlej výstavbe, pozitívneho vplyvu na zdravie či neobmedzenej životnosti. Keramický montovaný dom ponúka dokonca lepšie parametre a pevnejšiu stavbu ako je to pri dome z kusového staviva.  Viac o pevnosti keramického domu si môžete prečítať tu, teraz sa vráťme k rýchlosti výstavby.

Priemerná doba výroby domu sú   T R I   D N I  

Celostenové prefabrikáty sa vyrábajú vo výrobných halách pod prísnou kontrolou a za ideálnych podmienok. Technológia výroby keramických domov pritom nieje nijak obmedzujúca a poskytuje maximálnu flexibilitu pri plánovaní dispozície Vášho nového bývania. Vyrobené steny kopírujú požiadavky projektantov a investorov.

Priemerná doba postavenia domu je  O S E M   H O D Í N 

Montovaný dom ponúka najrýchlejšiu formu výstavby. Obvodové steny a priečky bungalovu sú štandardne zmontované za jeden deň a holostavba bungalovu vrátane strešnej konštrukcie môže byť odovzdaná už za tri dni! Netreba zabudnúť, že vďaka predpríprave rozvodov v stenách, či obvodovým stenám už so základným zateplením, ide o vyššie štádium a v žiadnom prípade už nie len o štádium hrubej stavby (pojem zaužívaný pri stavbách z kusového staviva).

Dom na kľúč za  T R I   M E S I A C E

Steny vyrábame už s predprípravou pre rozvody elektra a rozvody vody, čím ušetríte dni a hodiny pri dokončovacích prácach. V ideálnom prípade, nie je na stavbe už potrebné búrať ani sekať a práca elektrikára či vodára sa značne nielen skráti, ale aj uľahčí. Niektoré práce sa dokonca úplne eliminujú. Obvodové steny sa na pozemok dovezú už so základným zateplením a pre ich finálne dokončenie zo strany interiéru postačí len pár mm tenká vrstva stierky. Štandardne, pre 100 m2 bungalov, sú potrebné na dokončenie domu na kľúč dva až tri mesiace. Presný čas záleží od spôsobu financovania a zvoleného vybavenia domu, ktoré sa vďaka poskytnutej flexibilite môže zmeniť, a tak ovplyvniť aj dobu dodania.

Rýchle bývanie nie na úkor kvality a životnosti

Základom rýchlej a kvalitnej výstavby keramických montovaných domov je progresívna patentovaná technológia a výnimočné prírodné suroviny. Práve ich spojením získate to najlepšie čo aktuálne trh ponúka.

Použitie technológie montovaných domov zabezpečí rýchlu výrobu stien, ešte rýchlejšiu montáž a taktiež skrátenie času potrebného na dokončenie domu. Použitie výnimočného stavebného materiálu – keramického kompozitu, zabezpečí zdravé bývanie s neobmedzenou životnosťou, vynikajúce parametre a nízke prevádzkové náklady. Vďaka výrobe stien v závode, Vám vieme dodať holostavbu bungalovu, pevnejšiu ako murovanú stavbu, v priebehu pár dní.

Máte svoj projekt? Pošlite nám ho na nezáväzné nacenenie. Ak projekt ešte nemáte, inšpirujte sa v našom online katalógu rodinných domov.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CH keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!