dôvod č.6

dôvod č.8

12 dôvodov – dôvod č.7

Prečo si vybrať keramický montovaný dom – moje bývanie, bývanie na mieru a podľa môjho vkusu

Moje bývanie, bývanie na mieru a podľa môjho vkusu

Katalógový projekt alebo individuálny projekt na mieru? Aký je vlastne medzi nimi rozdiel? Ak chcem v katalógovom projekte úpravy, mám počítať so zvýšenými nákladmi?

Niekedy sa stane, že katalógový projekt do bodky spĺňa požiadavky na nové bývanie. Inokedy je lepšie prekresliť predstavu o peknom bývaní do nového projektu na mieru. V oboch prípadoch by však malo platiť, že flexibilita je na prvom mieste a aj požiadavky na úpravu katalógového projektu sú samozrejmosťou. Moje nové bývanie je predsa MOJE bývanie a reprezentuje MOJE požiadavky, či už na vnútornú dispozíciu alebo vzhľad a zariadenie domu.

Ktorý dom Vám ponúka to najlepšie riešenie a zároveň zabezpečí maximálnu flexibilitu bez zvýšenej ceny?

Keramický montovaný dom ponúka projekt domu na mieru, ale aj úpravy v katalógovom projekte v cene domu. Pošlite nám Váš návrh alebo sa inšpirujte v našom online katalógu.

Maximálna flexibilita pri plánovaní dispozície

V niektorých prípadoch naše katalógové domy presne kopírujú predstavu o vhodnom rozložení dispozície domu. Boli vypracované s ohľadom na ekonomickosť projektu a šikovné využitie priestoru. Vo väčšine prípadov teda postačujú iba mierne úpravy v dispozícii. Zmeny, ako napríklad posunutie či doplnenie priečok, nemajú na cenu vplyv. Zmeny v počte, veľkosti a rozmiestnení okien sa taktiež v cene holostavby neprejavia. V prípade zaslania Vášho vlastného návrhu, pripravíme novú štúdiu. Pri takomto riešení na mieru, ponúkame zároveň možnosť konzultácií, kedy prehodnotíme úpravy a ponúkneme riešenia, ktoré by mohli mať pozitívny vplyv, či už na nižšie realizačné alebo prevádzkové náklady. Váš dom bude teda nielen kopírovať Vašu predstavu o dokonalom bývaní, ale mesačné platby za energie budete platiť s radosťou.

Maximálna flexibilita pri vzhľade a zariaďovaní domu

Projektanti výroby dom rozkreslia na jednotlivé steny do výrobných výkresov tak, aby obsahovali všetky komponenty, ktoré v nich majú byť zabudované. V každej stene môžu byť otvory pre okná, dvere, či umiestnenie inštalácií (elektro a vody) vyriešené individuálne, tak ako si to vyžaduje investor. Rovnako aj otázka stropnej konštrukcie, typ a tvar strechy sa rieši vždy individuálne, podľa záujmu zákazníka. Takýto postup výroby teda vytvára základné predpoklady pre maximálnu flexibilitu nielen pri dispozícii domu, ale aj pri vzhľade exteriéru či vnútornom zariadení domu. Vďaka minimalizácii mokrých procesov pri výstavbe domu (zalievajú sa len zámkové spoje stien) je pri akomkoľvek projekte rýchlosť výstavby bezkonkurenčná a zároveň je dosiahnutá vysoká ekonomická efektívnosť (vyššia ako pri konvenčných murovaných stavbách z kusového staviva) čo sa prejaví vo výhodnejšej cene.

Maximálna voľnosť pri výbere projektu a zariadenia domu, bez zvýšenej ceny

Výnimočnosť keramických montovaných domov spočíva v tom, že každý dom je jedinečný, je to unikát. Či už katalógový projekt alebo projekt na mieru, oba kopírujú predstavu o peknom a kvalitnom bývaní, o mojom bývaní podľa môjho vkusu.

Záujemca o stavbu z keramických prefabrikátov zašle projekt alebo návrh svojho domu na obchodné oddelenie spoločnosti. Vypracovanie projektu domu na mieru, projekt na stavebné povolenie ale aj odborné konzultácie sú v cene domu. Pokiaľ ide o flexibilitu, technológia keramických montovaných domoch Vám ponúka tá najvyššiu možnú. 

Máte svoju vlastnú predstavu o peknom, príjemnom a kvalitnom bývaní? Pošlite nám ju na nezáväzné nacenenie. Ak projekt ešte nemáte, nechajte sa inšpirovať v našom online katalógu projektov rodinných domov.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!