dôvod č.7

dôvod č.9

12 dôvodov – dôvod č.8

Prečo si vybrať keramický montovaný dom – tradičný stavebný materiál

Tradičný stavebný materiál

Keramický montovaný dom je spojením tradičného, rokmi overeného materiálu s modernou technológiou výstavby. Vďaka tomu teraz ponúka to najzdravšie, najrýchlejšie a najvýhodnejšie bývanie na trhu.

Prírodné stavebné materiály sa používajú už celé tisícročia a prešli väčšími či menšími zmenami. Neskôr mal technologický vývoj tendenciu odkloniť sa od tradičných, rokmi overených materiálov, ale znečistené životné prostredie, choroby, či alergie mnohých presvedčili, že návrat k osvedčeným prírodným materiálom je tou správnou cestou. Preto, rokmi overený keramický materiál je aj dnes vnímaný ako základ kvalitného a komfortného bývania.

Vedeli ste, že tehla ako stavebný materiál bola použitá už 7 000 rokov pred naším letopočtom? Na území dnešného Turecka boli nájdené tehly vyrobené z bahna a sušené na slnku.

Aká je cena moderného domu vyrobeného z tradičných, rokmi overených materiálov? Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Tradičný materiál

Keramika je jedným z najstarších človekom vyrobených materiálov a jej zloženie je výlučne z prírodných surovín. Keramika má dlhú až neobmedzenú  životnosť, je recyklovateľná a nezávadná pre naše životné prostredie.

Rokmi overený stavebný materiál

Samotné keramické tehly, ako jeden z najstarších stavebných materiálov, postupne prešli menšími či väčšími zmenami. Suroviny použité na ich výrobu a extrémne teploty počas procesu vypaľovania tvoria základ mimoriadnej odolnosti a tvrdosti keramických tehál. Keramická tehla, ako rokmi overený stavebný materiál, zhmotňuje predstavu o bezpečnom, zdravom, kvalitnom a komfortnom bývaní. Medzi hlavné výhody patria dlhá životnosť, optimálne vnútorné prostredie, požiarna odolnosť, vynikajúce tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti.

Tradičný stavebný materiál dnes

V 20. storočí si zmena životného štýlu, a v neposlednom rade aj vplyv klimatických zmien, vynútili zodpovednejší prístup k čerpaniu prírodných surovín, zefektívnenie výstavby a vyšší stupeň prefabrikácie. Zrýchlenie a zjednodušenie jednotlivých stavebných procesov je nevyhnutnou odpoveďou na požiadavky stavebného trhu a investorov. Keramický kompozit, základ pre výrobu keramických stien, nie je žiadna novinka na trhu. Jeden z hlavných komponentov keramických domov sa vyrába už od roku 1913 a prefabrikované keramické domy sú už dlhšiu dobu známe v krajinách západnej Európy aj Ameriky. Keďže výhody keramických domov sú oproti iným technológiám výstavby značné, je stále viac a viac preferovaná. Ide o technológiu, ktorá si svoje miesto nájde nielen pri výstavbe rodinných domov, ale aj pri domoch bytových, administratívnych, či sociálnych.

Čo získate ak namiesto keramického kusového staviva kúpite celé keramické steny?

  • ČAS – vďaka bezkonkurenčnej rýchlosti výstavby a skráteniu času potrebného na dokončenie domu ušetríte Váš vzácny čas
  • PENIAZE – ušetríte pri výstavbe aj prevádzke domu a zredukujete použitie ďalších stavebných materiálov na minimum
  • HODNOTU – dom postavený z prefabrikovaných keramických stien je pevnejší a dosahuje ešte lepšie parametre
Rýchle bývanie

Tradičný stavebný materiál, ktorému ľudia veria

Keramický montovaný dom je vyrobený z tradičných, rokmi overených stavebných materiálov, výlučne z prírodných surovín. Ani po rokoch používania sa Vám zo stien nebudú vylučovať škodlivé látky a váš zdravý dom tak vďaka neobmedzenej životnosti nestratí svoju hodnotu. Moderná technológia zabezpečí bezkonkurenčnú rýchlosť výstavbu domu – bungalov už za 3 dni, skrátenie doby potrebnej pre dokončenie domu a v neposlednom rade bezkonkurenčnú obstarávaciu cenu a nízke prevádzkové náklady. 

Oproti iným technológiám, v porovnaní cena a kvalita, je keramický prefabrikovaný dom jednoznačne tou najlepšou voľbou na trhu. Máte svoj projekt? Pošlite nám ho na nezáväzné nacenenie. Ak projekt ešte nemáte, nechajte sa inšpirovať v našom online katalógu projektov rodinných domov.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!