Ekologický dom vyrobený na Slovensku

Ekologický dom vyrobený na Slovensku

Aj Vy patríte medzi ľudí, ktorým budúcnosť Zeme nieje ľahostajná? Preferujete zdravý životný štýl a podporujete domácich výrobcov? Vedeli ste, že na Slovensku sa vyrábajú keramické montované domy, ktorých realizáciou sa neznečisťuje životné prostredenie, chránia Vaše zdravie a ich cena je až neuveriteľne nízka?

Zdravie je na prvom mieste

Produkty šetrné k prírode a nášmu zdraviu sú nielen moderné, ale v dnešnej dobe aj nevyhnutné. Našťastie sa už stále viac a viac pozeráme do budúcnosti a na následky nášho správania voči prírode. Používanie prírodných materiálov z lokálnych zdrojov, podpora domáceho trhu, ekologická výroba neznečisťujúca životné prostredie či ekologický produkt, ktorý chráni naše zdravie je cieľom technologického vývoja vo väčšine odvetví. Stavebný priemysel nie je výnimkou.

Ako si výberom správnej technológie výstavby domu môžete chrániť zdravie a prispieť k zdravšiemu životnému prostrediu aj Vy? Objednajte si keramický dom!

Príprava keramického materiálu, výroba CERAMIC HOUSES EU keramických montovaných domov a aj samotné domy chránia Vaše zdravie a chránia aj našu prírodu.

Ekologický dom, ktorý chráni Vaše zdravie

Keramické montované domy vyrábame z výlučne prírodných materiálov. Okrem toho, že prírodný materiál ani po rokoch užívania neohrozuje  zdravie majiteľov domu a je vhodný aj pre alergikov, prispieva k ochrane životného prostredia nízkymi prevádzkovými nákladmi. Okrem iných predností je keramický materiál aj výborný tepelný izolant a má akumulačnú schopnosť. Schopnosť prijať teplo, udržať ho a následne postupne vrátiť späť do interiéru domu je veľmi príjemná vlastnosť, ktorú ocení každý. Táto schopnosť zaručuje domácu pohodu pri akejkoľvek forme vykurovania. Či už máte doma radšej teplo alebo chladnejšie, akumulačná schopnosť keramického materiálu udržať teplo sa určite odrazí aj na mesačných nákladoch. Nižšia spotreba energií pritom poteší nielen Vašu peňaženku, ale aj prírodu. V podobe zdravého a čistého vzduchu sa Vám poďakuje, že ju nezaťažujete nadmerným vykurovaním a emisiami. Viac o tom, ako vynikajúci tepelnoizolačný keramický materiál vplýva na nižšiu spotrebu energií, ako chráni Vaše zdravie a je aj stále šetrný k prírode si prečítate v článku Nízkoenergetický montovaný keramický dom – Šetrite energiami, šetrite životné prostredie.

Ekologická výroba,  ktorá chráni naše životné prostredie

Nielen keramický montovaný dom ako produkt, ale aj samotná jeho výroba je šetrná k prírode. Vďaka domácej výrobe z prírodných surovín, ktorá nezaťažuje životné prostredie, podporujeme slovenský trh a ponúkame prácu ľuďom aj v regiónoch, na rozdiel od priemyselných parkov, s množstvom fabrík vypúšťajúcich škodlivé exhaláty do ovzdušia.

Výroba stien prebieha bez nežiadúceho vplyvu na kvalitu ovzdušia a okolité prostredie nie je zaťažované emisiou znečisťujúcich prvkov. Ľudia žijúci v blízkosti výrobného závodu, sa tak nemusia báť o dopad na svoje zdravie. Steny sa v závode vyrábajú na formovacích podložkách podľa projektu schváleného investorom. Takto sa zabezpečí maximálna flexibilita pre klientov pri plánovaní dispozície domu a pri produkcii domov nevzniká žiadny odpad. Vďaka recyklovateľnosti materiálu sa každý nepotrebný prvok dá znova použiť na výrobu menej náročných prvkov.

Ekologický produkt vyrobený na Slovensku

Slovensko je bohatá krajina na nerudné suroviny a aj preto, sa na výrobu CERAMIC HOUSE EU keramických montovaných domov snažíme v čo najväčšej miere využívať domáce suroviny. Rozlišujeme medzi výrobcami na Slovensku a slovenským výrobcom. Naviac medzi šedými a zelenými technológiami. V našom prípade môžeme zodpovedne konštatovať, že ako slovenský výrobca uplatňujeme výlučne zelené technológie.

Zákazníci vždy mali a aj majú najväčšiu silu zmeniť náš svet k lepšiemu a ovplyvniť ako bude naša krajina a život v nej vyzerať. Samotní spotrebitelia, kupujúci, my všetci, sa každý deň rozhodujeme o našej budúcnosti a to svojím rozhodnutím sa čo kúpime, koho podporíme.

Rovnako správne rozhodnutie pre lepšiu budúcnosť našej krajiny môžeme spraviť aj pri výstavbe domu. Ak nie preto, lebo keramický montovaný dom je najzdravšou a najekologickejšou voľbou, tak preto, lebo ním podporíme našu krajinu, našich ľudí, lepšiu budúcnosť na Slovensku. 

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický CERAMIC HOUSES EU keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.

Volajte hneď! 8:00 – 16:00

Napíšte nám teraz!